Tarybos posėdyje – visiems rūpimas „greitosios“ klausimas

Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Šiandien vyksta Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame numatyta svarstyti 41 klausimą.

Tiesioginę transliaciją galima stebėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt, paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Daug neatsakytų klausimų

Politikai turės apsispręsti dėl viešosios įstaigos Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro savininko teisių ir pareigų perdavimo valstybės nuosavybėn. Statuso pakeitimas ir apskritai greitosios medicinos pagalbos reforma kelia nemažai aistrų, klausimų kyla ne tik gyventojams, bet ir sprendimus priiminėjantiems politikams.

Savivaldybės tarybos Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto posėdyje nuotoliniu būdu dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, tačiau mažeikiškiai atsakymus išgirdo ne į visus jiems rūpimus klausimus. Politikai pageidavo, kad sveikatos apsaugos ministras arba kiti atstovai atvyktų į Tarybos posėdį ir aiškiai atsakytų į visus klausimus.

Kilo daug diskusijų

Siekiant panaudoti turimas ir papildomai gautas lėšas pagal tikslinę paskirtį, bus tvirtinami  savivaldybės biudžeto pakeitimai. Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto posėdyje svarstant sprendimo projektą dėl lėšų skyrimo kai kuriems poreikiams kilo nemažai diskusijų, net buvo siūloma projekto neteikti Tarybai. Vis tik nuspręsta tai galutinai nutarti Tarybos posėdyje, iš Savivaldybės administracijos sulaukus daugiau informacijos, paaiškinimų.

Ekonomikos komitete daug diskusijų sukėlė ir numatytas atlygio už Mažeikių sporto mokyklos baseino lankymą didinimas. Politikai atkreipė dėmesį, kad nebeliko abonentinio mokesčio lengvatos vaikams iki aštuoniolikos metų, ir sprendimo projekto rengėjams siūlė ją numatyti.

Komiteto narių nuomone, kai kurie atlygio dydžiai už baseino lankymą galėtų būti mažesni.

Įvairūs klausimai

Kaip ir įprasta, Tarybos posėdyje bus svarstoma nemažai klausimų, susijusių su švietimu, socialine apsauga, Savivaldybės nekilnojamuoju turtu.

Politikai išklausys informaciją dėl Gabijos ir Sodų kvartalų urbanistinės studijos – tolesnių jų raidos perspektyvų.

Bus pristatytas sprendimo projektas dėl pritarimo valstybinės reikšmės kelių ruožams perimti Mažeikių rajono savivaldybės nuosavybėn ir dėl įgaliojimo bendradarbiavimo sutarčiai pasirašyti.

One Reply to “Tarybos posėdyje – visiems rūpimas „greitosios“ klausimas”

  1. ... parašė:

    O tai, kad 5 mln. eurų, kurie buvo skirti naujam sporto centrui, buvo prarasti dėl buvusios koalicijos neveiklumo, tai tyla. Siaubas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto