Taškas išgelbėtas rungtynių pabaigoje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienio vakarą Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai namuose žaidė antrąsias Lietuvos futbolo antros lygos Vakarų zonos antrojo rato rungtynes. Antrą kartą kovą mažeikiškiai baigė lygiosiomis rezultatu 2:2. Šį kartą jų varžovė buvo „Šiaulių-2“ ekipa.

Rungtynių pirmasis kėlinys nieko gero mažeikiškiams nežadėjo – jam pasibaigus svečiai pirmavo dviejų įvarčių skirtumu.
Antrajame kėlinyje mūsų komandai pavyko išlyginti žaidimą, tačiau tik rungtynių pabaigoje pavyko išgelbėti tašką – 83-iąją rungtynių minutę Deivydas Gineitis galva pelnė pirmąjį įvartį, o paskutinę rungtynių minutę žaidžiantysis treneris Antanas Bulošas, taip pat smūgiuodamas galva, pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išlygino rezultatą.
Per teisėjo pridėtas dvi papildomas minutes rezultatas nepasikeitė.
„Nors ir pirmajame kėlinyje niekuo nenusileidome savo varžovams, bet jiems pavyko realizuoti savo progas, mums – ne. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir šį kartą sportinė fortūna nusišypsojo mums –  leido išgelbėti rungtynes joms baigiantis“, – pasakojo Antanas Bulošas.
Per kitas rungtynes mažeikiškiai, kurie, surinkę dešimt taškų, yra šeštoje vietoje, ateinantį ketvirtadienį Šiauliuose susikaus su vietos „Juventa“. Šiauliškiai turi tiek pat taškų, tačiau žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.