„Tauro“ futbolininkai buvo pranašesni

Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos pirmoje futbolo lygoje rungtyniaujanti FK „Atmosfera“ Tauragėje susitiko su lygoje šį sezoną taip pat debiutavusia „Tauro“ komanda ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

});

Šeštadienį Tauragėje mažeikiškiai patyrė penktą pralaimėjimą – vietos „Tauro“ komanda juos nugalėjo minimaliu skirtumu 1:2.

Pirmame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis – kėlinio viduryje po varžovų smūgio mūsų vartininkas Liutauras Juška neišlaikė kamuolio rankose, pirmasis prie jo suskubo tauragiškis žaidėjas ir įrideno kamuolį į vartus.

Antro kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus: po baudos smūgio mūsų ekipos žaidėjas iš Japonijos Shuto Asano galva nukreipė kamuolį į „Tauro“ vartus. Lemtinga mažeikiškiams tapo 72-oji rungtynių minutė, kai po pakelto kampinio „Tauro“ žaidėjas nukreipė kamuolį į mūsų ekipos vartus, šis įvartis ir nulėmė tauragiškių pergalę.