„Tavo pastogei“ – padidintas akcininko dėmesys?

Dėl Savivaldybės kontrolierės Almos Karvelienės ataskaitos Antanas Naujokas pretenziją įteikė ir savivaldos vadovams, Kontrolės komitetui. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

UAB „Tavo pastogė“ pastaraisiais metais ne kartą buvo tikrinta pagrindinio akcininko – Savivaldybės auditorių.  
Bendrovė nesutinka su daugeliu vasarą atlikto audito išvadų, tačiau neturi kaip apsiginti, nes jos – tik rekomendacinio pobūdžio.
„Tavo pastogė“ surašė keturiolikos lapų pretenziją, reikalaudama ją paskelbti ten pat, kur ir audito ataskaitą – Savivaldybės tinklapyje, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo.  
Pagrindinio akcininko atstovai stebisi bendrovės reakcija – esą auditoriai, nurodydami klaidas, padeda dirbti ir jiems reikėtų tik dėkoti.    

Paskutinį kartą Mažeikių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba „Tavo pastogės“ ūkinės-finansinės veiklos vertinimą atliko šią vasarą. Bendrovei auditoriai pateikė ataskaitą su išvadomis bei rekomendacijomis bei jų įgyvendinimo planą.
„Tavo pastogės“ veiksmai kontrolieriams buvo neįprasti – ne tik Kontrolės ir audito tarnybą, bet ir Savivaldybės administracijos direktorių, Savivaldybės merą, Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetą pasiekė pretenzija dėl veiklos audito ataskaitos. Keturiolikoje lapų išsamiai išdėstyta tai, su kuo nesutinkama.
„Kontrolės ir audito tarnybai audito metu buvo teikiami bendrovės išsamūs paaiškinimai ir pastabos audituojamais klausimais, tačiau daugeliu atvejų į esmines pastabas, netgi dėl neteisingai interpretuojamų verslo apskaitos standartų, atsižvelgta nebuvo ir ataskaitoje apie jas net neminima“, – pretenzijos atsiradimą „Santarvei“ argumentavo „Tavo pastogės“ direktorius Antanas Naujokas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “„Tavo pastogei“ – padidintas akcininko dėmesys?”

 1. parašė:

  nesuprantu kodėl savivaldybė,turėdama 80 procentų akcujų BENDRADARBIAUJA IR PALAIKO Admitūrą ir Mažeikių butų ūkį , patikrinkit JUOS,nes gyventojai surinkę parašus negali pasirinkti kas jiems atliks darbus iš kaupimo fondo lėšų,juk lėšos tai gyventojų pinigai,o Tavo pastogė laidžia susirasti kas vykdys darbus pateikti sąmatas ir gyventojų parašus ir leidžia vykdyti darbus,eikit keiskit ADMINISTRATOIŲ Admiturą į Tavo pastogę

 2. Daiva parašė:

  Kažkada, kai Savivaldybės kontrolierė buvo Alma Karvelienė tai Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija paneigė Savivaldybės kontrolierės pateiktas išvadas dėl miesto seniūno š.Armono vykdomų pareigų. Vadinasi , kontrolierės pateiktas išvadas galima paneigti . Ir dabar, kai Savivaldybės kontrolierė tebėra Alma Karvelienė tai galbūt vėl neprofesionaliai atliko savo pareigas ir pateikė išvada galimai neatitinkančią tikrovę ar LT teisės aktams. Tikriausiai administracijos direktorius B.Kryžius nenori sudarinėti ( gal tai jam ir geriau ?) jokios komisijos , kuri patvirtintų arba paneigtų Kontrolierės pateiktas išvadas. Todėl A.Naujokui lieka gintis ir įrodinėti vienam pačiam dėl pateiktų visų išvadų. Tikriausiai Kryžiui naudingesnis žmogus buvo miesto seniūnas Š.Armonas nei dabar UAB ,, Tavo pastogė“ direktorius A.Naujokas ? O gal norminiai teisės aktai pasikeitė dėl kontrolieriaus išvadų paneigimo?

 3. Klientė parašė:

  Pritariu visiems. Paieškoti reikia tokių įmonių kaip UAB Tavo pastogė. Visada sutvarko tai kas priklauso. Seniai mums reikėjo pasikeisti administratorių. Šaunu laikykitės taip ir toliau. O valdžia kaip visada reklamą tik darosi.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaput senajai gvardijai

 5. Kas paneigs? parašė:

  Savivaldybės meras ir administracijos direktorius beviltiški, ką daro, viskas blogai. Ar tik ne ieško sau šiltos vietelės pasibaigus kadencijai? Malonu, kad atsiranda tokie save gerbiantys žmonės kaip ponas A. Naujokas .Sėkmės.

 6. Mažeikietė parašė:

  Pritariu pasisakiusiesiems . Palaikau p. Antaną Naujoką . Paprastas “nepasikėlęs“ žmogus , manau ir kaip vadovas . Kontrolierių darbas toks . Gautos rekomendacijos tai ar grubūs pažeidimai . Laikykitės ir sėkmės tolimesniuose darbuose .

 7. Adomas parašė:

  Šaunuolis , Antanai laikykis, neleisk savivaldybės biurokratams sužlugdyti savo pačios įmonės, kuri jiems matyt kaip rakštis…., nes sugebate net pelną gauti, sėkmingai investuoti į priemones gerinančias administruojamų namų aptarnavimo kokybę, dirbdama sąžiningai ir su normaliais įkainiais, ko nepasakysi apie kitas savivaldybės įmones.

 8. Nepasiduoda parašė:

  Tikrai, kad nebeįkimba į Tavo pastogę, nori, kad jos nebeliktų, bet šaunuoliai, jog nepasiduoda. Tik pirmyn, mes palaikom jus. Nori, kad Mažeikių daugiabučius visus administruotų tik Admituras, nebebūtų konkurentų ir aišku, kad kainas keltų, kaip Saurida.

 9. Rinkimės Tavo pastogę parašė:

  Rinkimės administruoti Tavo pastogę – puikiai, sąžiningai dirbanti įmonė! Todėl, matyt, ir puolama, kad pagaliau vienvaldystė Mažeikiuose baigėsi!!! Šaunuoliai, kad nepasiduoda!

 10. Jorė parašė:

  Laikykis,,pone Antanai, laikykis! Nepasiduok!!!

 11. Paseno... parašė:

  Atšipo dantys senajai gvardijai… Nebeįkanda į pastogę… Visgi lapkričio 7-ą šimtmečio jubiliejus – dantys nebe tie…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto