„Tavo pastogėje“ formuojama valdyba

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

UAB „Tavo pastogė“ įvyko neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas. Jis patvirtino valdybos atsistatydinimą bei kandidatus į formuojamą naują valdybą.

Pasitraukė savo noru

„Santarvė“ jau rašė, kad iš daugiabučius namus administruojanti bendrovės valdybos rugsėjo mėnesį pasitraukė du jos nariai: Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus bei Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas Romualdas Sakalauskas. Neilgai trukus tokį pats sprendimą priėmė ir valdybos pirmininkas – Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.
„Santarvei“ visi valdyboje dirbę valstybės tarnautojai teigė, kad toks buvęs jų pačių apsisprendimas.
Valdybą iš trijų narių ketveriems metams renka visuotinis akcininkų susirinkimas. Pastaroji valdyba buvo išrinkta 2011 metų rudenį. Tai jau antroji valdyba, kuri iš „Tavo pastogės“ pasitraukia neišbuvusi visos kadencijos.

Pasiūlyti nauji kandidatai

Formuojant naują valdybą lemiamas žodis tenka didžiajam akcininkui. Savivaldybės taryba, kuriai priklauso 78 procentai „Tavo pastogės“ akcijų, Savivaldybės administracijos direktorių yra įpareigojusi teikti valdybos narių kandidatūras.
Visuotinis akcininkų susirinkimas pritarė kandidatūroms.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “„Tavo pastogėje“ formuojama valdyba”

  1. lolas parašė:

    su=du

  2. lolas parašė:

    Ir iš tikrųjų. Ar ilgai dar su lapelius gausim už komunalines paslaugas? Gal jau laikas „išsidaužyt snukius“ ir vartotojus grąžint į normalų, vieno lapelio kelią?

  3. nn parašė:

    Ponuli, ar nereikėtų pirma bylą laimėti prieš Butų Ūkį , o šiltą kėdę formuoti vėliau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto