„Tavo pastogėje“ suformuota nauja valdyba

Nerijus Rapšys. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įvyko pirmasis naujos UAB „Tavo pastogė“ valdybos posėdis, kuriame išrinktas valdybos pirmininkas. Juo tapo Savivaldybės administracijos juristas Nerijus Rapšys.

Dar praėjusių metų gruodžio pradžioje įvyko neeilinis visuotinis UAB „Tavo pastogė“ akcininkų susirinkimas. Jis patvirtino buvusios valdybos atsistatydinimą bei kandidatus į formuojamą naują valdybą.
Formuojant naująją valdybą lemiamas žodis teko didžiajam akcininkui. Savivaldybės taryba, kuriai priklauso 78 procentai „Tavo pastogės“ akcijų, Savivaldybės administracijos direktorių yra įpareigojusi teikti valdybos narių kandidatūras.
Į formuojamą naują valdybą buvo pasiūlyta Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė, Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas Nerijus Rapšys bei Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Dargvainienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “„Tavo pastogėje“ suformuota nauja valdyba”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Rimtas vyras,padėjo laimėti prieš sauridą,tai ne Mihailas,reikia tik palaikyti

 2. Juzis parašė:

  Komentatoriai-bambekliai……nepažindami žmogaus jau vertinate….“Tavo pastogės“situacija nepavydėtina
  Tai palinkėt reiktų šiam jaunam ir energingam vyrukui sėkmės.

 3. Zosei parašė:

  Ponia Zose, tai kad jie be savo nuomones tik valdzios parankiniai. Iki darbo gyventoju labui – toliau negu i kosmosa nuskristi.

 4. Zosė parašė:

  Mažeikiečiams svarbu ,kad kandidatas būtų atsakingas ir nuoširdžiai ,bei sąžiningai dirbtų gyventojų labui.Mums nėra svarbi jo materialinė pusė.

 5. pasteb parašė:

  Jo, moka Kryzius panaudoti zmoniu silpnybes – Paradnikas…, Rapsys. Jie galvoja, kad yra labai reiksmingi, bet is tikruju tuscia ir nyku. Iki atitinkamos vietos lojaliuosius valdzia myli. Kas paneigs, kad toli gali nueiti berastis ir silpnokai besigaudantis bachuras?

 6. Andrens parašė:

  Sita maciau, vaiksto po Mazeikius pasiputes visas kaip bahuras….Nk gero nebus is tokio.

 7. wwww parašė:

  kada uz patarnavimus bus viename lapelyje. jau nebejuokinga per mazeikius lekti. jus ten peskites kiek norit, bet , kuo cia paprasti zmones kalti. vieni pazadai ir nieko daugiau.

 8. Antanina parašė:

  Nu ir kas kad nauja? Vistiek vagių gauja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto