„Tavo pastogės“ vadovas – Antanas Naujokas

A. Naujokas direktoriaus pareigas pradėjo eiti nuo balandžio 23 dienos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo antradienio daugiabučius namus administruojančios įmonės „Tavo pastogė“ direktoriaus pareigas eina Antanas Naujokas.

Pretendentas į šias pareigas konkurse surinko daugiausiai balų ir įveikė aštuonis konkurentus.


Turi administravimo patirties

Valdybos sprendimu praėjusių metų rugsėjo mėnesį iš užimamų pareigų buvo atšaukta „Tavo pastogės“ vadovė Elena Stanulienė, laikinai vadovės pareigas ėjo ūkio dalies vedėja Zita Samušienė.
Skelbti konkursą į laisvas pareigas bendrovės valdyba nusprendė šių metų kovo mėnesį.
Bendrovės valdybos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys informavo, kad atrankos komisija vertino pretendentų atitikimą eiti šias pareigas, privalumus, veiklos programą ir jų atsakymus į klausimus.
Teisinį ir ekonominį išsilavinimą turintis A. Naujokas iš 120 galimų balų surinko net 116.
Paskutinė pretendento darbovietė – jis vadovavo vienam iš mažeikiškių ūkininkių ūkiui. Prieš tai dirbo Savivaldybės Juridinio skyriaus, vėliau Turto valdymo skyriaus vedėju.
A. Naujokui yra tekę vadovauti Telšių apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai.


Valdyba problemų neįžvelgė 

Konkursas įvyko kovo 27 dieną, tačiau A. Naujokas pareigas pradėjo eiti tik nuo balandžio 23 dienos, nes reikėjo sulaukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos apie kandidato į vadovo pareigas reputaciją. 
Pažymoje priminta, kad A. Naujokas 2007 metais iš Mokesčių inspekcijos viršininko pareigų buvo  atleistas dėl tiesioginių pareigų nevykdymo, o dar anksčiau buvo baustas griežtu papeikimu už Valstybės tarnautojo etikos kodekso pažeidimus.
Pirmadienį valdybos posėdyje buvo aptarta STT pažyma. Posėdyje dalyvavę valdybos nariai: Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas Romualdas Sakalauskas ir valdybos pirmininkas Saulius Šiurys, vienbalsiai nusprendė nereaguoti į STT pažymą ir A. Naujoką patvirtinti įmonė vadovu.
„Už tai, ką buvo padaręs, jis bausmę yra gavęs. Ankstesni pažeidimai netrukdė po to eiti valstybės tarnautojo pareigų. O „uabas“ – kitokia sąvoka. Mes įvertinome jo veikliąsias puses ir nusprendėme, kad toms pareigoms yra tinkamas“, – valdybos sprendimą komentavo jos pirmininkas.


Sieks paslaugos kokybės 

A. Naujokas „Santarvei“ sakė, kad pirmąją darbo dieną pradėjo nuo susipažinimo su darbuotojais – išklausė kiekvieno informaciją, aptarė problemas ir kt. 
„Tikrai ši diena buvo naudinga“, – teigė naujasis bendrovės vadovas.
Pašnekovas patikino, kad jokių reformų, revoliucijų neplanuoja – esą reikia dirbti, o ne revoliucijas kelti.
„Daugiabučių administravimas yra kaip ir viešoji paslauga. Todėl svarbiausia – ji neturėtų būti brangi ir turėtų būti kokybiška. Planuoju artimiausiu metu išsiaiškinti gyventojų nuomonę – galbūt kviesime susirinkimus arba organizuosime apklausas. Reikia interneto svetainę atgaivinti. Manau, kad paslaugos kokybės galėtume siekti artimiau bendradarbiaudami su gyventojais. Reikia sutarimo, aptarimo. Kaupimo fondo pinigų naudojimas turėtų būti pakankamai aiškus kiekvienam žmogui. Viliuosi, kad ir gyventojai mane supras, visada rasime kontaktą, laiko apsitarti“, – apie savo darbo planus kalbėjo A. Naujokas.

12 Atsakymų į “„Tavo pastogės“ vadovas – Antanas Naujokas”

 1. huuhu parašė:

  nu geras-is policijos isbarskino(rakstis visem buvo)is stt taip pat(nenorejo viesint kaip jis kysius eme)dabar nuo zmoniu prades vogti….jooo

 2. kkkaaasss / parašė:

  labai geras zmogus, jis daug mums padejo , naujose pareigose jam linkime daug sekmes, sekmes ir dar sekmes.

 3. to to kam? parašė:

  prie ko čia žmogaus teisės. Spalvinga asmenybė:). Tik keista kam tiek laiko laukė, kol Naujokas galės eit tas pareigas? Nu užmuškit, nesuprasiu, matyt pavasaris kaltas :)

 4. to kam ? parašė:

  STT pažyma yra tik rekomedacinio pobūdžio,todėl nėra ko kalti žmogaus prie kryžiaus visą likusį gyvenimą,kad kažada,kažkam ,dėl kažko neįtiko.Juk ne galvažudys koks yra.Juo labiau tai buvo 2007 metais.Nesivadovaukite sovietmečiu buvusių stribų metodais,kai už vieną jiems neįtikusį žmogų,turėdavo atsakyti visa giminė išvežant ją į Sibirą ar sušaudoma vietoje.Matosi,kad dalis lietuvių vis dar turi „stribišką“mentalitetą.Vadovaukitės žmogaus teisių demokratija.

 5. As parašė:

  Tvarka tikrai bus. Sveikinu.

 6. Nuo Santarvės parašė:

  Atsiprašome, bet suklydo informacijos šaltinis. Gal ir pavasaris kaltas:)

 7. RYTE parašė:

  rašė, kad komisijoje dalyvavo paradnikas. Nesuprasi…Matyt pavasaris ir į Santarvę atėjo :)

 8. Ainis parašė:

  Šaunuolis Antanas,jis tikrai tvrką padarys tame bardakyne.

 9. Jurgis parašė:

  Naujokas-tikras lietuvis ir „Tavo pastogėje“ tikrai padarys viską kad gyventojams būtų geriau. O tas bobules senai ten reikėjo išvaikyti.

 10. kam parašė:

  reikėjo laukt tos pažymos, jeigu į ją nereaguoti :))? Įdomu, o dėl paties paradniko ar jau baigė STT tyrimą. Gal todėl ir nereaguoja, kad pats neką geresnis…

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Per dažnai keitalioja darbo vietas, kiek teko bendrauti, su pričiūdaqis žmogus, nepavydžių darbuotojams, kai toks vadovas parėjo… Nieko gero prie jo nebus…

 12. RUDIS parašė:

  Protingas, reiklus žmogus tikrai padarys tvarką iki šiol moteriškių valdomame uabe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto