Teatro dienai – mažeikiškių spektaklio premjera

Nuo 1991 metų veikiančiam teatrui „VISAVI“ melodrama „Tiltas“– jau 13 premjera. Asmeninio albumo nuotr.

Tarptautinės teatro dienos proga mažeikiškiai buvo pakvieti į premjerą: Kultūros centro mėgėjų teatro trupė „VISAVI“ parodė pagal Ričardo Bacho romaną „Tiltas per amžinybę“ sukurtą melodramą „Tiltas“.
Spektaklį režisavo teatro trupės vadovė Daiva Gedvilienė.

Žiūrovai įvertino gerai

Valandą trukusį spektaklį Mažeikiai sutiko labai šiltai: gal, kad scenoje saviškiai, po spektaklio netrūko plojimų, sveikinimų ir gėlių.
Į redakciją kitą dieną pro premjeros paskambinęs viekšniškis džiaugėsi, kad „padarytas labai puikus „Tiltas“. Vyriškio nuomone, spektaklis buvo puikus, viskas jame sukurta „kietai“, gerai ir protingai, į jį įtraukta daug žmonių, ypač jaunimo.
Spektaklio režisierė D. Gedvilienė sakė, kad jame vaidina dvidešimt teatro mėgėjų: daugiausia tai aukštesniųjų klasių moksleiviai, vienas kitas suaugusysis.
Nuo 1991 metų veikiančiam teatrui „VISAVI“ šis spektaklis – jau 13 premjera.

Išvakarėse nesisekė

D. Gedvilienė prisipažino bijojusi, kad tą 27 dieną saulė patekės ir trupei reikės eiti į sceną su tokiom blogom nuotaikom, kokios buvo repeticijoje išvakarėse: tai buvęs juodas variantas, nes to, ko buvo reikalaujama – „dūšios“, sinchroniškumo – nebuvo.
„Tad prieš išeinant į sceną pasakiau, kad jūs turite dabar į vaidmenis įdėti visą savo „dūšią“, širdį, kad ne tik jūs jaustumėte malonumą būdami scenoje, bet tą pajustų ir žiūrovas. Ir, sprendžiant iš žiūrovų reakcijos, visa tai išsipildė. Visada galutiniu rezultatu nebūsi patenkintas: nes jei turėčiau suaugusius žmones, negalvojančius apie mokslus, apie juos pradedantį veikti pavasarį, pulsuojančius raumenis ir kitus dalykus, darbas eitųsi visai kitaip“, – spektaklį įvertino pati D. Gedvilienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto