Techninės apžiūros stotyse – mašinų gausa

Prie Mažeikių techninės apžiūros stoties – išsirikiavusių mašinų eilė. Autoriaus nuotrauka

Net ir karantino sąlygomis dirbantys techninių apžiūrų centrų darbuotojai susiduria su klientų antplūdžiu, todėl ragina naudotis užsiregistravimu internetu bei, jeigu nėra didelės būtinybės, atidėti vizitą į techninę apžiūrą, pasinaudojus elektronine paslauga.

Pastebimas automobilių pagausėjimas

Visos techninės apžiūros įmonės, atsižvelgdamos į konkrečių techninės apžiūros stočių ypatumus, imasi papildomų priemonių, kurios leistų minimizuoti kontrolierių kontaktus su automobilių savininkais ar valdytojais. Patariama vairuotojams, atvykusiems į techninių apžiūrų stotį, tiesiog perduoti automobilio raktelius ir reikiamus dokumentus kontrolieriui, o patiems palaukti rezultatų lauke, klientų laukimo patalpose arba prie išvažiavimo iš apžiūros pastato vartų.
„Toks įspūdis, kad kai kurie žmonės saviizoliaciją įsivaizduoja kaip nemokamas atostogas ir galimybę sutvarkyti visus reikalus. Šiuo metu Mažeikių techninės apžiūros stotyje mašinų „anšlagas“ tikrąja to žodžio prasme – anksčiau net vasaros metu tokio atvykusiųjų atlikti techninės apžiūros skaičiaus nebuvo. Praktiškai dirbame trys darbuotojai, automobilių srautas didžiulis, žmonėms tenka pralaukti po keletą valandų. Pirmenybę teikiame iš anksto internetu užsiregistravusiems klientams“, – sakė Mažeikių techninių apžiūrų stoties vadovas Livantas Matuzas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Techninės apžiūros stotyse – mašinų gausa”

  1. PENKIOS MIRTYS šiandien nuo koronaviruso, daugiau skaitykite https://covirus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto