Teisėsaugos veteranai – iš renginio į renginį

Mažeikiškiai policijos veteranai Kaune bendravo su Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu (stovi trečias iš kairės). Nuotr. iš filialo archyvo

Mažeikiškiai teisėsaugos veteranai praėjusį savaitgalį dalyvavo Kaune surengtose iškilmėse, skirtose policijos istorinės atminties išsaugojimui, aukojo Mažeikių policijos pareigūnų akcijoje „Kalėdų stebuklas“ ir jau penkioliktą kartą rinkosi į kalėdinę vakaronę.

});

Nuotraukos pelnė prizus

Praėjusį ketvirtadienį Kaune atidengtas obeliskas „Paminklas Lietuvos policijai – Ginti. Saugoti. Padėti“. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai, tarp jų – ir Mažeikių filialo atstovai, prieš iškilmes rinkosi aptarti darbų, kaip būtų galima išsaugoti ir įamžinti istorinę atmintį, susijusią su Lietuvos teisėsauga. 

Šiais metais asociacija organizavo nuotraukų konkursą „Mes galime“, susirinkimo metu apdovanoti geriausių darbų autoriai. Tarp jų – nemažai mažeikiškių.

Teminėje kategorijoje „Lietuvos policijos veteranų gyvenimo akimirkos“ laureate tapo mūsų filialo vadovės Danutės Mockienės nuotrauka „Protmūšis“, antra vieta atiteko Alvydo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto