Teisėsaugos veteranai vieni kitų nepamiršta

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Profesinę šventę – Angelų sargų arba Policijos dieną kasmet pažymi ir buvę Mažeikių rajono vidaus reikalų skyriaus darbuotojai, tada vadinęsi milicininkais.
Šiemet susirinkę veteranai pasveikino garbingus jubiliejus mininčius kolegas.
Buvusi Mažeikių rajono vidaus reikalų skyriaus (VRS) vidaus tarnybos majorė Danutė Mockienė pasakojo, kad šioje sistemoje dirbusių ir išėjusių į užtarnautą tarnybinį poilsį  yra nemažas būrys, jų  pareigūnė yra subūrusi apie du šimtus. Daugiausiai senjorų veteranų dirbo milicijos sistemoje, tik vienam kitam atkurtoje nepriklausomoje Lietuvoje teko pabūti ir policininku.
„Dabar mūsų rajone gyvena ne visi: dalis su šeimomis įsikūrę sostinėje, išvykę į kitus Lietuvos miestus ir miestelius, kai kas toliau dirba kitose rajono įmonėse, įstaigose. Kad ir kur būtume, kolegų nepamirštame atsitikus bėdai, o esant progai stengiamės susitikti ir smagiai praleisti laiką. Susirinkę visi turime kuo pasidžiaugti, pasidalyti prisiminimais ar tiesiog pabendrauti“, – kalbėjo D. Mockienė.
Vasarą veteranai susitinka kaimo sodybose, kuriose gyvena buvę kolegos Albinas Liutkus ir Stanislovas Mikulskis, yra tekę rinktis ir gražiame Tirkšlių pušyne, susitinkama ir prie turtingo kalėdinio stalo, visada sueinama į būrį ir spalio mėnesį pažymint profesinę šventę.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Teisėsaugos veteranai vieni kitų nepamiršta”

  1. DP parašė:

    Tarnyboje!

  2. as parašė:

    O kur Feliksas Janulis

  3. xxx parašė:

    Salagos::-D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto