Teisėtvarkos veteranų sąskrydį šiemet rengė mažeikiškiai

LPVA Mažeikių filialo komanda jau trečius metus iš eilės tapo asociacijos sąskrydžio nugalėtoja. Nuotr. iš filialo archyvo

Policijos veteranų asociacijos (LPVA) sąskrydį šiemet organizavo mažeikiškiai veteranai, dvejus metus pirmavę tokiame renginyje.
Tarp veteranų, kurie dvi savaitgalio dienas rungėsi ir poilsiavo Balsių stovyklavietėje, LPVA Mažeikių filialo nariai vėl buvo išradingiausi ir stipriausi.

});

Sąskrydis pakeitė vietą 

LPVA, kuri vienija 25 filialus, veikiančius įvairiose šalies savivaldybėse, kasmet rengia buvusių teisėtvarkos pareigūnų sąskrydžius. Pirmą kartą šis sąskrydis pakeitė susirinkimo vietą – anksčiau jis vykdavo pajūryje, šiemet buvo surengtas Balsiuose.
Mažeikiškių organizuojamas sąskrydis sutraukė pustrečio šimto atsargos pareigūnų iš 21 LPVA filialo ir jų šeimos narių.

Renginį organizavusi LPVA Mažeikių filialo pirmininkė Danutė Mockienė „Santarvei“ pasakojo: „Išsiųsdama kvietimus į sąskrydį, ragindama atvykti į nuostabų Žemaitijos kampelį prie Virvytės upės, prašiau užsakyti karštą saulę, lašą lietaus, šiltą Virvytę, užsiprogramuoti...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto