Teismas pratęsė Savivaldybės administracijos skyriaus vedėjos nušalinimo terminą

Sandra Ramanauskienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį Šiaulių apygardos teismas dar trims mėnesiams pratęsė nušalinimą nuo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėjos pareigų kyšininkavimo ir papirkimo byloje kaltinimą Sandrą Ramanauskienę. Anksčiau toks pat sprendimas buvo priimtas dėl kito skyriaus vadovo.

Prokuroras prašė pratęsti nušalinimą

Pratęsti nušalinimą nuo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėjos pareigų kyšininkavimo ir papirkimo byloje kaltinamą Sandrą Ramanauskienę praėjusią savaitę vykusiame Šiaulių apygardos teismo posėdyje prašė valstybės kaltinimą byloje palaikantis prokuroras.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo: prokuroro prašymą išnagrinėjęs teismas konstatavo, jog S. Ramanauskienė yra kaltinama padariusi vieną apysunkį ir tris sunkius tyčinius nusikaltimus, susijusius su valstybės tarnyba, t. y. susijusius su jos atliekamomis pareigomis.
Pasak V. Jončo, teismo sprendimas pagrįstas tuo, kad, vykdydama savo pareigas, naudodamasi jai suteiktais įgaliojimais, pasinaudodama savo pareigomis ir darbo vietoje prieinama informacija, ši valstybės tarnautoja gali trukdyti procesui bandydama paveikti jai pavaldžius ir kitus asmenis, pakreipti procesą sau palankia linkme bei jos užimamos pareigos sudaro jai galimybę daryti naujas veikas.

Sprendimas gali būti apskųstas

Kiek anksčiau teismas pratęsė trims mėnesiams Alfonso Žiulpos nušalinimą nuo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjo užimamų pareigų, pastarasis šį teismo sprendimą apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui. Tą patį per septynias dienas nuo patvirtinto nuorašo įteikimo dienos gali padaryti ir S. Ramanauskienė.
Šiaulių apygardos teisme 24 tomų baudžiamojoje byloje kyšininkavimu ir papirkimu kaltinami šeši fiziniai ir du juridiniai asmenys, kitas posėdis šioje byloje numatytas gegužės 10 d.

4 Atsakymai į “Teismas pratęsė Savivaldybės administracijos skyriaus vedėjos nušalinimo terminą”

 1. Jolanra parašė:

  Va Jums ir laisva Lietuva.
  Mažai, matyt vogė ir mažai kyšiu ėmė, kad prisikabino. Butų milijonus vogusi, niekas nebutu amtelejes

 2. Auksinis Kardas parašė:

  O tai kur kryzius? Jis vis dar Lietuvoj gyvena? Nes po tiekos metu tokiam Aitvaru malonemis apipiltame poste, mazu maziausiai Maldyvuose turetu leist dienas…..

 3. GERS parašė:

  Ot žiurkė

  1. fui parašė:

   Vietoj to, kad pripažintų kaltę, dar cirkus krečia… Apgailėtina…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto