Teisme – antroji dujų vartotojų byla prieš „Sauridą“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono apylinkės teisme antradienį įvyko parengiamasis posėdis antroje byloje „Vartotojai prieš „Sauridą“. Bendrovės paslaugų siekiantys atsisakyti 38 dujų vartotojai prašo teismo pagalbos.

38 ieškovams byloje atstovauja teisininkai Lina Rimkienė ir Mindaugas Žilinskas bei Mažeikių vartotojų asociacijos pirmininkė Ramunė Skipskienė.
Posėdyje restruktūrizuojamos UAB „Saurida“ atstovė reikalavo, kad byla būtų perduota nagrinėti Šiaulių apygardos teismui, motyvuodama tuo, kad teismui pateiktas grupės ieškinys ir tokią galimybę suteikia Civilinio proceso kodekso pataisos.
„Atstovai byloje gina vartotojų interesus visuomeniniais pagrindais, už tai negaudami atlygio. Ieškovų grupė yra 38 asmenys, tad norint juos nuvežti ir atstovams nuvykti į teismo posėdžius Šiauliuose reikėtų samdyti atskirą autobusą, kas didintų ieškovų išlaidas. Teismo posėdžių gali būti per dešimt, taigi išlaidų susidarytų iki kelių tūkstančių eurų“, – tokių reikalavimų prašė netenkinti  ieškovų atstovė byloje L. Rimkienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Teisme – antroji dujų vartotojų byla prieš „Sauridą“”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Ka.jie visagaliais jauciasi,kad 21 amziuj naudoja ,tai ivardinkim tiesiai sviesiai,-reketa.Nebukim liurbiais ir avinais paskutiniais,kad sutiktumem su tokiais sitos negerbiamos jau visai sauridos isssidirbinejimais,Tokiems ‘verslams;anksciaiu,ar veliau,bet vistiek ateina galas.ir kad tik kuom greiciau!Toks yra gyvenimo desnis-nesiskaitai,ciniskai elgiesi,zemini kitus,tai tokiems belieka daugumos nepagarba,panieka,gal net ir neapykanta,o galiausiai-gal ir visiskas ‘pravalas’.Nei kiek nenustebciau,jeigu sitaip kada tai atsitiktu.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Tokio absurdo su ta amziams prakeikta saurida dar niekad iki siolei neteko patirt . Ir kaip sitaip sito ‘verslininko’ niekas nesutvarko?Kiek zmonem sveikatos ir nervu reikia padet del sitokio setono isikunijimo?Klausimas rajono valdziai,-ar mes gyvename laisvoj ir demokratinej saly?

 3. kada parašė:

  Kada baigs tyciotis vietinis virsininkelis is zmoniu? Nejaugi ponuliui teismo sprendimai negalioja?

 4. Kazkas parašė:

  Kažin ar prieš tai laimėjusiom grupės jau atjungtos dujos ir panaikintos nesamos skolos? Ar toliau tyčiojasi iš teismų sprendimų vietinis biznierius..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto