Teismo nutartis dėl „Sauridos“ veiksmų liko galioti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas paliko galioti Mažeikių rajono apylinkės teismo nutartį, palankią ieškinį dėl „Sauridos“ veiksmų pateikusiems dujų vartotojams.  

Mažeikių rajono apylinkės teismas praėjusių metų birželio mėnesį patenkino 25 ieškovų prašymą ir įpareigojo „Sauridą“ nemokamai atlikti suskystintųjų dujų atjungimo darbus ieškovų butuose.
Taip pat teismas įpareigojo dujų tiekėją jiems neskaičiuoti pastoviosios kainos dalies, vadinamojo abonentinio mokesčio, nuo sutarčių nutraukimo dienos.
„Saurida“ tokį teismo sprendimą apskundė Šiaulių apygardos teismui, tačiau dujų vartotojams palanki nutartis liko galioti.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

18 Atsakymų į “Teismo nutartis dėl „Sauridos“ veiksmų liko galioti”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Nebejuokink, komentatoriau, nejau vaziuoji benzinu :)), nebent valdisku.. Dar karta irodai, kad esi vienas ir tas pats ant visu piktas ‘a le ispruses ir su aukstuoju’ chamas.. Visa Lietuva vartoja dujas ir naudos dar ilgai ..

 2. lolas paskutiniam komentatoriui parašė:

  Koks mano golfas? Su kokia dujų įranga? Tamstai laikas keist narkotikus.

 3. lolui parašė:

  neduok dieve tavo triperis surudijęs golfas su pasenusia dujų įranga užsidegtų aikštelėje šalia mano auto. va tada tave parūrinčiau per visus galus.

 4. lolas to balionas parašė:

  Neduok dieve savo namo laiptinėje pamatyčiau, kaip į savo butą tempi balioną. Baudos, jaučiu, sumokėtum daugiau, nei Sauridai už abonentinį mokestį.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas bepirks tą smirdalą,tai atgyvena,tik Rusijoje dar naudojamos techninės dujos maisto gamybai.

 6. Buvęs abonementas parašė:

  Turėtu prasidėti teisiniai procesai dėl plėšikavimo.Kuo skiriasi parduotuvės apiplėšimas nuo verslininko savivaliavimo ir žmonių neteisėto rekėtavimo dėl abonentinio mokesčio ir atsisakymo nutraukti sutartį?

 7. Balionas parašė:

  Sauridos degalinei bus karstos dienos,gi nemazai yra norinciu nupirkti balionus dujoms!!!

 8. AS parašė:

  Sauridos salkalviams bus karstos dienos,gi nemazai yra norinciu atsijungti!!! Du metai praejo kai parasiau pranesima,kad reikalauju atjungimo deja…… Teks atvykti ir atjungti,o priskaiciuota abonentini teks pamirsti. Va taip DDD

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Jeigu teismas priteistu buvusiu duju vartotoju nenaudai,tai atsisakyciau LR pilietybes,nes sveiku protu nesuvokiamas sitoks sauridos savivaliavimas.

 10. lolas to Pastaba parašė:

  Labai raštingu ar raštinga apsimeti? Prieš pamatydamas šapą ant kito, nusiimk rąstą nuo savęs. Derėtų žinoti, kad kreipiniai, Jūsų atveju – „Tamsta“, yra išskiriami skyrybos ženklais.

 11. statistika parašė:

  Jus atkreipkite demesi, kur straipsnis apie Saurida, padideja komentaru :), o ir laikrascio perkamumas didesnis. O juk Rancas galetu paprasyt, kad jam damoketu uz toki populiarinima, juk sutikite, kad bet kokia reklama yra gera :))). Ir taip jau keleta metu.. Net save vadinanti busima mere, nei Seimo narys nera toks populiarus..

 12. Pastaba parašė:

  Laikraštis – ne vieta rodyti savo emocijas ir pyktį. Nustokit įžeidinėti vienas kitą ir įmonės vadovą. Visi esam žmonės, daugelis save vadina dar ir katalikais. „to“ ir „zemaitis“ tikriausiai yra vienas ir tas pats žmogus. Gerbiamasis, Jums tik dar kartą buvo priminta, kad rašant komentarus , tekstą reikia rašyti taip, kad jis būtų suprantamas ne Jums, o visiems. Eilinį kartą parodėte savo neraštingumą, neišprusimą ir žemą kultūros lygį. Jei Tamsta gavot sąskaitą – ją reikia ir sumokėti. Jei nesutinkat su Tamstos sumokėta suma – kreipkitės į teismą, kaip ir padarė tie, kuriems teismo sprendimas buvo palankus. Nesirūpinkit, neteisėtai iš Jūsų išreikalauta suma bus grąžinta.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Pats laikas pradėti viešai skelbti tos chebros nusikaltimus prieš žmogiškumą.

 14. to parašė:

  No ir debylas esi gydikis susna

 15. >cha 2015-02-05 14:54:55 parašė:

  „Sauridos“ bosas-tik pieška ir susireikšminęs zasrancas.Be įsakymo jis nieko nedaro.Kas realiai vadovauja,daug kas žino,bet nieko nepadaro.Nes raudonskūrių gauja šiuo metu valdžioje.O varnas varnui akies nekerta.

 16. to zemaitis parašė:

  Ne „baiks“, o „baigs“. Kada susimokėsit, tada ir neberašinės.

 17. zemaitis parašė:

  Kada tas parsas baiks tas skolas rasineti ,komunistu augintinis

 18. cha parašė:

  A tai ko sauridos bosas i valdzia nebesiverzia, kas yra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto