Telšiškiai važinėjo apsvaigę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio rytą policijos pareigūnai Mažeikių rajono pakraštyje sustabdė dviejų, kaip įtariama, narkotinėmis medžiagomis apsvaigusių telšiškių kelionę, tuo galbūt apsaugojo kitus eismo dalyvius nuo nelaimių.

Aptiko narkotikų

Apie dešimtą valandą ryto Plinkšėse buvo sustabdytas automobilis „BMW 525“, vairuojamas galimai nuo narkotinių medžiagų apsvaigusio 29-erių metų telšiškio. Salone, keleivio vietoje, sėdėjo taip pat galimai apsvaigęs šešeriais metais jaunesnis to paties miesto gyventojas. Asmens kratos metu pas jį buvo rasti automobilio „SAAB 93“ dokumentai.
Kartu buvo patikrintas ir šis automobilis, jis stovėjo viešbučio Plinkšėse automobilių stovėjimo aikštelėje. Čia pareigūnų lauką radinys – mašinos salone rasta ir paimta augalinės kilmės
medžiaga, kuri, kaip įtariama, yra narkotinė medžiaga – kanapės ir jų dalys.
Įtariamasis, 24-erių metų telšiškis, sulaikytas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nerimą sukėlė lenktyniavimas

Policija paskelbė daugiau su šiuo nusikaltimu susijusių detalių.
Tą rytą, gavus pranešimą apie nesaugiai, chuliganiškai važiuojančias ir galimai tarpusavyje lenktyniaujančias transporto priemones „SAAB 93“ ir „BMW 525“ Sedoje, Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai sureagavo ir ėmė persekioti  nurodytus automobilius. Narkotines medžiagas įtariamojo automobilyje „SAAB“ aptiko tarnybinis šuo Attilas.
Atliekant procesinius veiksmus, prie tyrimo toliau prisijungė ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai. Jie atliko kratos  abiejų įtariamųjų namuose ir čia laukė dar vienas radinys – vyresniojo ir automobilį „BMW“ vairavusio telšiškio namuose taip pat buvo rasta ir išimta galimai narkotinių medžiagų. Vyriškis taip pat sulaikytas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Liepos mėnesį Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo penkias nusikalstamas veikas, susijusias su narkotinėmis medžiagomis, liepą pareigūnai sulaikė pirmąjį asmenį, kuris įtariamas vairavęs automobilį apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Iš viso per septynis šių metų mėnesius mūsų rajone užregistruota dvidešimt nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto