Tenisininkai džiugina pasiekimais

Marius Bučys tapo šalies studentų čempionu ne tik komandinėse, bet ir asmeninėse varžybose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių stalo tenisininkai sporto mėgėjus jau seniai džiugina pergalėmis, o apie teniso atstovų pasirodymus išgirstame retokai. Tačiau ir jie garsina rajoną.

Tarp stipriausių studentų – mažeikiškiai

Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso studentų čempionatas, kuriame medalius pelnė ir mažeikiškiai sportininkai.
Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, kurioje trys iš penkių žaidėjų mažeikiškiai: broliai Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Marius Bučys, antrus metus iš eilės tapo šalies studentų stalo teniso komandinių pirmenybių nugalėtojais. Klaipėdos universiteto merginų komandai atstovavo mažeikiškė Ramunė Armonaitė, kuri padėjo uostamiesčio komandai pasidabinti sidabro medaliais.
Asmeninėse varžybose taip pat pasižymėjo mūsų miesto atstovai: Marius tapo Lietuvos studentų stalo teniso čempionu, Arnoldas užėmė trečiąją vietą.
Abiejų vaikinų šį savaitgalį laukia dar vienas atsakingas startas – Vilniuje vyks Lietuvos stalo teniso federacijos taurės finalas, kuriame tarpusavyje varžysis aštuoni per tris pirmuosius etapus geriausius rezultatus parodę sportininkai. Šiame aštuonete yra ir Panevėžyje treneriu dirbantis Mažeikiuose sportinį kelią pradėjęs Valdas Martinkus.

Iškovota mero taurė

Plungėje tris dienas vyko teniso turnyras Plungės mero taurei laimėti, kuriame tarp kitų komandų varžėsi ir Mažeikių tenisininkai. Varžybose vyko du vienetų ir vienas dvejeto susitikimas.
Mažeikiškiai Algirdas Gailius ir Renatas Urbonavičius, pralaimėję telšiškiams tik vieną dvejeto susitikimą, iškovojo pagrindinę varžybų nugalėtojų taurę.
„Pas mus klube veiksmas vyksta visus metus, bet ypač gyvenimas užverda vasarą, kai jau galima rungtyniauti puikiame aikštyne senamiesčio parke. Vis dėlto mes atsiliekame nuo kitų rajonų – pavyzdžiui, Telšiuose aktyviai tenisą žaidžia apie šimtas sportininkų, o mūsų klube aktyvūs – tik apie dvidešimt penki žaidėjai“, – pasakojo R. Urbonavičius.

Mažeikiškiai Algirdas Gailius ir Renatas Urbonavičius, pralaimėję telšiškiams tik vieną dvejeto susitikimą, iškovojo pagrindinę varžybų nugalėtojų taurę. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto