Tęsiasi rajono futbolo ir krepšinio pirmenybės

Dvikovoje tarp „Silverstars“ (juoda apranga) ir „ORLEN Lietuva“ netrūko intrigos ir vyriškos kovos. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Rajono pirmenybėse krepšininkai pradėjo pusfinalio mačų seriją, salės futbolininkai sužaidė ketvirtojo turo susitikimus.

});

Krepšininkai žengė į pusfinalius

Mažeikių rajono krepšinio lygoje po reguliaraus čempionato paaiškėjo keturios ekipos, kurios liko kautis dėl rajono čempionų ir prizininkų vardų. Ir jau pirmosios pusfinalio dvikovos atnešė staigmenų: pirmąją vietą reguliariajame čempionate užėmusi „Silverstars“ ekipa rezultatu 55:72 nusileido ketvirtą vietą užėmusiems „ORLEN Lietuva“ krepšininkams.

Intrigos netrūko ir antroje dvikovoje, kur „SKC Sedula“ po atkaklios kovos rezultatu 70:67 įveikė trečioje vietoje likusią „Varduvą-Specnuomą“.

„Manau, kad mūsų pasirinktas reglamentas, kai pusfinalyje poros nugalėtojas paaiškėja po dviejų vienos ekipos iškovotų pergalių, suteikia intrigos. Kitas mūsų pasiteisinęs žingsnis, manau, yra tai, kad sudarėme sutartį ir pakvietėme teisėjauti Šiaulių teisėjų asociacijos teisėjus – po rungtynių neturime...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto