Tikrintojų akiratyje – Sodų mokykla

Dėl Sodų pagrindinėje mokykloje VMVT inspektorių nustatytų pažeidimų bei čia galimai vykdytos komercinės veiklos Mažeikių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba taip pat atliks tyrimą.

Atlikdami planinį patikrinimą Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos valgykloje Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Telšių departamento inspektoriai nustatė ne tik mokinių maitinimo pažeidimų – paaiškėjo, kad patalpos buvo naudojamos ir verslo tikslais.

});

Mokyklos valgykloje greta valgių mokiniams ruošimo vyko ir kulinarijos bei konditerijos gamyba pagal vartotojų užsakymus.
Sodų pagrindinės mokyklos vadovė, laikinai einanti šias pareigas, teigia, kad mokyklos valgyklos patalpos ir įrenginiai nėra naudojami verslo tikslams, vyriausioji virėja dėl pažeidimų yra įspėta. Mokykloje susidariusią situaciją taip pat aiškinsis Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba.

Gamino ne tik mokiniams

Praėjusią savaitę VMVT Telšių departamentas pranešė, kad Mažeikių Sodų pagrindinėje mokykloje vaikai maitinami aplaidžiai. Atlikdami planinį patikrinimą šios mokyklos valgykloje,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto