Tikrintose Mažeikių rajono įmonėse pažeidimų nenustatyta

Nuotrauka iš VMVT archyvo

Išliekant rizikai užsikrėsti COVID-19, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) toliau vykdo netikėtus patikrinimus prekybos maisto produktais įmonėse bei maistą išsinešti siūlančiose vietose.
Šiais metais Mažeikių rajone VMVT inspektoriai patikrino 10 viešojo maitinimo ir 14 prekybos įmonių, pažeidimų nenustatyta.
Netikėtus patikrinimus prekybos maisto produktais įmonėse bei maistą išsinešti siūlančiose vietose VMVT inspektoriai nuolat vykdo visoje šalyje. Skelbiama, kad per du šių metų mėnesius šalyje daugiau kaip 900 maisto įmonių patikrinę specialistai nustatė kelias dešimtis pažeidimų. Pastebima, jog kai kuriuose atskiruose miestuose pirkėjų ir lankytojų srautai reguliuojami tik epizodiškai, o aktyviau susidarančias eiles prie kasų ar įėjimų reguliuoti imamasi tik inspektorių kontrolės metu.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Tikrintose Mažeikių rajono įmonėse pažeidimų nenustatyta”

 1. Bauginimo akcijos ir tiek... parašė:

  Patys inspektoriai be respiratorių… įmonėse praleidžia po 2,5 val. nesilaikydami 2 m. atstumo…. Inspektoriai nepateikia neigiamo Covid19 testo…Manau, pirmiausia reikalaudami laikytis taisyklių, kontroliuojančios institucijos turėtų pačios tai daryti… Ypač nepalikti įstaigoje savo vienkartinių chalatų ir pirštinių…Žodžiu, tikrina tai, ko patys nedaro… Bauginimo akcijos ir tiek.

 2. Zenius parašė:

  Nu ar yra buve kada mazeikiuose kokiu pazeidimu,kai vietinei insoektorei tikrina.

 3. taip parašė:

  Komentatoriau , išmok rašyti ( pažįstami) ir jūsų žiniai Mažeikių inspektoriai tikrina Akmenės, Telšių, Plungės rajonus, o mūsų rajoną tikrina Akmenės, Telšių, Plungės inspektoriai.

 4. iš šalies parašė:

  maisto turgelyje buvote ?Vieni kitiems ant galvų lipa.

 5. kai parašė:

  Mažeikių rajone VMVT inspektoriai pažystami su visais mažeikiškiais verslininkais, kokių išvadų buvo galima tikėtis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto