Tiltas per geležinkelį vilioja tik vaikus

„Santarvės“ apklausa liudija, kad gyventojai dar neskuba naudotis pėsčiųjų tiltu per geležinkelį. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Prieš porą savaičių atidarytas vos ne milijoną eurų kainavęs pėsčiųjų tiltas per geležinkelį, tačiau  mažeikiškiai neskuba juo naudotis – ir toliau mieliau žingsniuoja perėja. Tačiau paaugliams įspūdingas objektas tapo traukos vieta, betonuotas takas po stogu pasirinktas kaip tinkama erdvė pramogauti.
Valdžios atstovai negaili pagyrų naujam objektui, tačiau vis tik prasitaria, kad pradėjus jį eksploatuoti atsirado papildomų problemų.

Tiltas – džiaugsmas paaugliams

„Santarvės“ apklausa byloja, kad gyventojai neskuba naudotis moderniu viaduku. Nors, norint įveikti geležinkelį, nebūtina kopti laiptais, galima pasikelti liftu, – jie mieliau renkasi įprastą kelią –  pėsčiųjų perėją.
O štai jauni mažeikiškiai tiltą pamėgo. Kaip pastebėjo mūsų skaitytojai, tuo įsitikinome ir mes patys, neretai ant tilto galima išvysti pramogaujančių paauglių – vieni „sportuoja“ laiptais, kiti – tiltu važinėja riedučiais, riedlentėmis, paspirtukais ar net dviračiais.
Tokia situacija susirūpinę suaugusieji teigia, kad iki nelaimės – tik vienas žingsnis. Teko matyti, kaip viena moteriškė bandė subarti ant geležinkelio bėgių su dviračiais įsitaisiusius paauglius. Šie atsakė, kad jie nieko blogo nedaro, tik laukia draugų…
Ne visi suaugusieji tokie griežti tiltą pamėgusiųjų paauglių atžvilgiu.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

27 Atsakymai į “Tiltas per geležinkelį vilioja tik vaikus”

 1. Ona parašė:

  Laba diena, gal galėtų laikraštis pasidomėti kaip seni, ligoti, mamos su vežimėliais ir su dviračiais žmonės keberojasi laiptais į viršų sugędus gelžinkelio tilto liftui. Toks „geras“ projektavimas, kad net nuvažiavimo takelių nei vežimėliams, nei dviračiams nesugalvojo padaryti.Galėjo eilinių žmonių pasiklausti, jei patys nesupranta.O gedimai tai tokie dažni, kad pagyvenę žmonės ir invalidai su vežimėliais, jei neveikia liftas tai apsisuka ir eina atgal. Seni žmonės, kurie eina į ligoninę, tai priversti lipti vos ne ropom.O vakarais gal reikėtų policijos reidus daryti, nes jaunuoliai siautėja.O gal mūms jau laikas kreiptis į respublikinę spaudą, televiziją, gal geriau paviešins atsiradusią problemą Mažeikiuose.

 2. kita mama parašė:

  Aha, ten dienos metu zmones uzpuldineja, pinigus, telefonus atimineja, jau maciau nenaudelai peilius galanda, tuoj ims galvas pjaustyt ir dar drauge sake, jog ten jau mate islamo valstybes teroristu, apsikarsciusiu sprogmenimis. Jie laukia kol ta zemiau komentara parasiusi Mama eis tiltu, o tada bus bum. Vienu zodziu, kraustysiuos i Balbieriski, ten tilto per gelzkeli nera, todel ten saugu…P.s. Mama, gal galetumet mane i svecius pasikviest, as irgi noriu tos nerealiai velkancios zoles parukyt………………

 3. Mama parašė:

  O ar jus ne vienas nepaglvojote, kas einant i viaduka jusu laukia.Mano vaikai paaugliai paklause (ar ten saugu?)Dienos metu žmones yra užpuldinejami, vagiami telefonai, pinigines.

 4. savas parašė:

  O štai po vakar gausaus lietaus, ant tilto vien balos, jokio nutekėjimo. O laiptai be guminių iš vis tragedija, kaip valdžia žada prižiųrėti šį tiltą žiemos laikų, Juk bus tikra čiuožykla. O sužeistų ar žuvusių manau dar labiau padaugės.

 5. Rolandas parašė:

  Pritariu-šeip. Kada mes mažeikiečiai tapsim šiek tiek labiau apsišvietę. Degalinės nereikia.Labiau reikia alinės. Tilto ir nereikia.Čia gi pačių saugumui. Sporto ir pramogų arenos turbūt ir nereikia. Ko mums reikia? Daugiau kultūros,daugiau knygų paskaityti,tada gal pradės reikėti ir spektalių,ir sporto renginių,ir tiltas bus besą reikalingas.

 6. dėl saugumo ir paslaugos lliftu su dviračiais praktiškumo parašė:

  Taip, jei tilto statymo motyvacija buvo saugumo sumetimais-,ok ,bet kodėl nepagalvojo iš karto, kad žmonės,einantys link stoties eina nesaugia zona ,t.y.važiuojamąja dalimi? Važiavau dviračiu ir naudojausi lifto paslaugomis. Norėčiau, kad parašytų žmonės, kurie ir kitur LT, užsienyje naudojasi panašiomis paslaugomis su dviračiais. Dėl durų atidarymo-uždarymo įeinant į tambūrą.Ar pas mus praktiška?

 7. siaip parašė:

  Pagal komentarus – Mazeikiai tipinis darbininkijos (baudziauninku palikuoniu) miestelis. Baudziauninkams niekada nebuna gerai, nebuvo tilto – blogai, atsirado tiltas – blogai. Va ir valdzia Mazeikiuose ir i ja norintys(cios) patekti atitinkami, neziurint deklaruojamos spalvos. Visgi tikiu, jog baudziauninku anukai, isauks sviesesni uz savo protevius. P.s. Pries piktindamiesi, ar zinote nors vieno is savo proseneliu (nekalbu apie proprosenelius) varda, jo gyvenimo istorija ir tt.? Ne – va tai ir vienas is tikro baudziauninko pozymiu, su tuom jus ir sveikinu…

 8. lolui parašė:

  linkiu būti pirmam, kuris ant to tilto gaus į galvą. Gal tada smegeninė pradės veikti geriau :-)

 9. lolas parašė:

  Jau beveik 20 dienų praėjo nuo atidarymo. Ir kiek jau iš jūsų paranojikų ten apiplėšė? Būtent, nei vieno :)

 10. Jovita parašė:

  Galvojau, kad cia bus galima nusipirkti geliu einant i gimtadieni, schampano buteli. Didziule geda…..

 11. Algirdas parašė:

  Koks čia tiltas, jei nenusipirksi nei alaus bokalo, nei ko užkąsti.

 12. Gyventoja parašė:

  O as dziaugiuosi tiltu, man ramiau kai vaikai i burelius zygiuoja juo,aisku dienos metu. Naktimis ar ilgais ziemos vakarais galetu buti apsviestas.

 13. Aišku kaip diena parašė:

  Oranžinis tiltas pagarsės, kaip apiplėšimų ir kovų vieta, neskaitant, kad gaišti laiką lipdamas, be to, gal aš bobutė, dvi sunkias terbas nešanti, o liftai neveikia, sugadinti paauglių, bet savivaldybėi neįdomu, svarbiausia pinigų praplaut, o motyvuoja tuom, kad vienas žmogus per metus, savo neatsakingu, elgesiu žūvą palindęs po traukiniu. Tokia logika vadovaujantis visus miesto kelius reik tvorom aptvert

 14. piktas parašė:

  idiotu ismislas ir pinigu plovimas…..laiko gaisinimas…..tu traukiniu cia …nauji metai dazniau…

 15. nieko gero parašė:

  Kokie optimistai ir drąsuoliai tie, kurie tur būt niekad tuo tiltu neis, matysim, kokius komentarus rašysit visi po pirmo apiplėšimo. O be to einant juo ir laikas gaištamas, kol užlipi, kol nulipi, per perėją buvo žymiai greičiau. O savo saugumu turime patys pasirūpinti, daug žmonių kasdien eina, o po traukiniu papuolė vienetai.

 16. QWERTAS parašė:

  Per tas tvoras kelias pailgeja ant kokiu 7-10 min,o tas tiltas taps nusikaltimu vieta,eini per tilta is vienos ir kitos puses susitgare chuliganai apsupa ir niekur nedingsi,koks skirtumas kad filmuojama,kapisonus uzsides ir puldines zmones niekur nepabegsi

 17. pritariu parašė:

  pritariu Vardui . visiska nesamone su tom tvorom prie gelezinkelio. vadinasi aptvere motyvuodami del saugumo. bet metai bego ir vistiek kiekvienais metais bent po viena zmogu zudavo po traukiniu.
  aptvere gelezinkeli nuo vienos pervazos iki kitos pervazos . atkreipkit demesi gelezinkilieciai kurioje vietoje zudavo tie zmones , tai stoties zonoje . ar del to reikejo statyti tas tvoras per visa miesta ?

 18. Erikas, Mažeikiai parašė:

  Aš su Vicka tilto viršuje susikratėm po skarbonkę Švyturio alaus ir dar nusifotkinome. Geras tiltas……

 19. www parašė:

  Suknisti nebent tik tokie bambekliai, kaip pastarasis komentatorius žemiau. Bambukams nedaeina, kad viskas čia daroma dėl žmonių gėrovės. Prisiminkit, kiek komentarų buvo, kur tiltas ir t.t., kai vieną veikėją su ausinėmis traukinys nunešė. Net statybininkai kalti buvo, valdžia ir visi kiti, tik ne tas, kuris privalėjo įsitikinti, ar saugu kirsti perėją. Aš tik už tokius projektus. Dėl manęs tegul nusiplauna kam reikia į kišenę tuos kelis eurus, bet užtat man ir mano artimiesiems bus saugiau kirsti tą geležinkelį. O apie plėšimus tai tegul išvis nebejuokina. Būčiau plėšiku, tai toks tiltas būtų paskutinė vieta, kur aukų laukčiau. Anekdotai žodžiu kaip visada.

 20. Vardas (privalomas) parašė:

  Durniu gauja suknista sedi valdzioj , niekur nera aptvertti gelezinkeliai, tik cia mazeikiuos

 21. Minde parašė:

  Viskas , takas pagaliau uzdarytas , bus ramiau dabar , nebesimaisys niekas ant tako :)

 22. lolas parašė:

  Jūs rtimtai tokie buki, kad manot, jog takas apačioje liks? Čia tik laiko klausimas, kol tvora bus aptverta. Liks tik tiltas :)

 23. to mamai parašė:

  perėja jau ardoma, teks naudotis tiltu:) Arba traukti per pervažas :)

 24. mama parašė:

  Dar prisimenu senaji tilta ,buvome jaunos pastoviai lipdavome pasidairyti po miesta(nepamenu,kad kas butu nukrites ,nes nebuvo aptvertas),o si ilipau kaip i koki sarvuoti…jokio ispudzio,o ir amzius nebe tas,geriau eisiu taku.Tai ziureti reikia,kaip imanoma nepamatyti traukinio?

 25. as parašė:

  tai gerai, kad nepanaikino pesciuju perejos, nes baisu butu tamsiuoju paros laiku tuo tiltu eiti. Nezinai kaip gali baigtis susitikus ten ka nors….

 26. Onutė parašė:

  Norėtūsi pažiūret,kaip miesto merui pavyktų su dviračiu,apkrautu krepšiais ir didelėmis rankinėmis įsibrauti į liftą ir sėkmingai išlipt iš jo,kai reikia dar sugebet atidaryt duris.O miesto laiškininkams po keletą kartų per dieną apsikrovus laikraščiais ir siuntomis keletą kartų per dienąįveikti šį monstrą.Argi toks įėjimas turi būt

 27. senelė parašė:

  to ir reikėjo tikėtis, koks čia netikėtumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto