Tiriamos ūkinio pastato padegimo aplinkybės

Ugnis visiškai sunaikino didžiulį ūkinį pastatą Lėlaičiuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusios savaitės pabaigoje mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai malšino gaisrą, kuris „prarijo“ ūkinį pastatą.

Tiria padegimo aplinkybes

Tik prasidėjus šeštadieniui Lėlaičių, kurie yra įsikūrę važiuojant nuo Užlieknės Viekšnių link,  apylinkes nutvieskė gaisro pašvaistė – apie pirmą valandą nakties kaimynai pamatė, kad liepsnoja didžiulis, apie 130 kvadratinių metrų ūkinis pastatas.
Žmonės nuskubėjo į gaisravietę ir atitraukė netoliese stovėjusį automobilį „Opel Astra“ – apdegė tik jo plastikinės detalės, veidrodėliai, priekinis bamperis ir žibintai.
Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Gaisras buvo užgesintas tik apie ketvirtą valandą ryto. Ugnis visiškai sunaikino ūkinį pastatą ir jame buvusius daiktus, liko tik mūrinės sienos.
Nuo karščio apsilydė šalia buvusio gyvenamojo namo plastikinės durys.
Sekmadienio popietę vienas ugniagesių gelbėtojų ekipažas buvo nuvykęs į gaisravietę Lėlaičiuose, kur kartu su mažeikiškiais kriminalistais ieškojo įkalčių perkasinėdami nuodėgulius. Įtariama, kad pastatas buvo aplietas benzinu.
Dėl šio incidento Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pastatas priklauso 52-ejų metų vyriškiui, kurio kol kas ieškoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto