Tirkšliškiai gilinosi į emocijų pasaulį

Paskaitų apie emocijas klausytojai turėjo progą iš arčiau susipažinti su savo išgyvenimais. Mokyklos archyvo nuotr.

Antradienį Tirkšlių vidurinės mokyklos aukštesniųjų klasių mokiniai, tėvai ir mokytojai dalyvavo paskutiniame programos „Savęs pažinimas“, kurią parengė sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija „Gyvenimo spalvos“, užsiėmime.

Penkių paskaitų ciklas

Tirkšlių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Abrutienė pasakojo, kad šią psichologinio ir socialinio darbo principais ir vertybėmis pagrįstą programą sudarė penkių  užsiėmimų – paskaitų ciklas. Ji mokykloje pagal atskirą grafiką vyko visą spalio mėnesį. Šiuos užsiėmimus tirkšliškiams pasiūlė bendrija „Gyvenimo spalvos“ ir jos vadovė Lilia Baltutienė.
Paskaitas programoje dalyvavusiems klausytojams skaitė už lietuvio ištekėjusi amerikietė lektorė Kori Jankevičienė, puikiai kalbanti lietuviškai.

Pažintis su „paslaptingais svečiais“

Paskaitų klausytojams buvo pateikta psichologinių žinių, kaip suvokti, kaip sutarti su vadinamaisiais „paslaptingaisiais svečiais“ – savo pačių emocijomis. Dalyvavusieji programoje sužinojo, koks yra ryšys tarp emocinės ir fizinės sveikatos, kaip konstruktyviai valdyti savo emocijas ir kaip kasdieniai veiksmai, mintys, net žodžiai keičia mūsų smegenų struktūrą.
Paskaitų metu kalbėta ir apie miego, asmeninių įvykių svarbą žmogaus socialiniame gyvenime, klausytojai supažindinti su mokslininkų pasiekimais tiriant žmogaus smegenų vystymosi ypatumus ir kitus žmogaus emocinei gerovei svarbius klausimus.

One Reply to “Tirkšliškiai gilinosi į emocijų pasaulį”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    PATARČIAU pirma Abrutienei išsigydyti šizofrenija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto