Tirkšlių centre – gaisro pašvaistė

Autoriaus nuotrauka

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vienos iš pagrindinių Tirkšlių miestelio gatvių – S. Dariaus ir S. Girėno – gyventojus pažadino ugniagesių gelbėtojų autocisternų kauksmas ir gaisro pašvaistė.

Supleškėjo negyvenamas namas

Apie antrą valandą nakties skubios pagalbos telefonu 112 buvo pranešta, kad miestelio centre dega namas. Į gaisro vietą buvo išsiųsti du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, jiems į pagalbą atskubėjo Balėnų ir Viekšnių ugniagesių komandų vyrai.
Kai mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai atvyko į Tirkšlius, negyvenamas medinis namas jau skendėjo liepsnose, šiferiu dengtas stogas ir jo konstrukcijos buvo sukritusios į pastato vidų.
Darbai gaisravietėje vyko iki šešių ryto. Dėl pavėluotai pastebėto gaisro pastatas praktiškai sudegė, tačiau pavyko nuo ugnies apsaugoti už kelių metrų stovėjusį kitą ūkinį pastatą.
Gaisro priežastis šiuo metu tiria Mažeikių PGT specialistai.
Nors gaisrų šiemet Mažeikių rajone gesinta gerokai mažiau (nuo 195 pernai iki 138 šiais metais), šiemet jie dažniau kilo gyvenamajame sektoriuje – čia gesinta 50 įvairaus pobūdžio gaisrų, kai pernai jų skaičius siekė 39.

Autoriaus nuotrauka

6 Atsakymai į “Tirkšlių centre – gaisro pašvaistė”

 1. Lijana parašė:

  Baikit jus zmones bliatkus skleisti. Net pikta skaityti, tikrai gaisrininkai atvaziavo su vandeniu ir iskarto pradejo gesinti. Turiu video ir puikiai matosi,kad musu gelbetojai puikiai darbavosi.

 2. Tomas parašė:

  Sako be vandens atvaziavo… jus zmones nebegerkit geriau pasidomekit kiek laiko uztenka 1 autosisternos kol ji isnaudoja vandeni :) svarbu komentuoti nors visiskai nieko nesupranta .

 3. Uz ugniagesius parašė:

  Iš ko sprendi kad be vandens?

 4. Tirksliskis parašė:

  Jo,cia tos piramides neigiama energija ir uzdege pastata! Na gal dar kokia kanistra benzo prisidejo(netycia)…

 5. Sodininkas parašė:

  Kada Tirkšliuose ismontuosite tą satanistų piramide metalinę esančią parkelyje? Vienos negandos
  miestelį

  1. Arturas parašė:

   Viso pirmo gaisrine buvo kvesta 01:30 bet tokia pasmus greita kaip geisrines taip ir kitos tarnibos atvažiavo be vandians buvau ivikio vietoi viska kuo puikiausei mačiau.nuo pradzios iki galo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto