Tirkšlių darželis GILIUKAS 2022 m. MOKYKLŲ EDUKACINIŲ ERDVIŲ KONKURSO nugalėtojai

Nuotr. iš darželio archyvo

Mažeikių r. Tirkšlių darželis GILIUKAS yra tarp geriausių savo edukacines erdves kuriančių ir naudojančių mokyklų Lietuvoje.

2022 m. liepos 25 d. baigėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuojamas 2022 metų Mokyklų edukacinių erdvių konkursas, skirtas geriausiai savo edukacines erdves kuriančiai ir naudojančiai mokyklai išrinkti. 

Konkursas vyko dviem etapais – I etapas (iki 2022 m. gegužės 13 d.) – savivaldybių lygmeniu ir II etapas (iki 2022 m. liepos 21 d.) – nacionaliniu lygmeniu.

Nacionalinė vertinimo komisija  II etape aplankė ir įvertino 115 geriausiai tvarkomas mokyklų edukacines erdves, išrinko nugalėtojus. Mažeikių r. Tirkšlių darželis GILIUKAS tapo vienu iš 2022 metų Mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų Lietuvoje.

Konkurso nugalėtojai 2022 m. rugpjūčio 8–12 dienomis dalyvaus tarptautiniuose mokymuose „Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Lenkijos, Vokietijos ir Čekijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, saugomose teritorijose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose“.

Daugiau informacijos apie šį konkursą: https://www.lmnsc.lt/naujiena/baigesi-mokyklu-edukaciniu-erdviu-konkursas/?fbclid=IwAR1hdheW4YpYpI43b5OqXq5if-LghCvW6QrmtTWv4Vq-JoIFZLpNP7_QZBM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto