Tirkšlių mugėje apsilankė ir Kalėdų Senelis

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šeštadienį Tirkšlių miestelio centre vyko pirmoji kalėdinė mugė, į kurią suvažiavo rankų darbo dirbinių meistrai, prekybininkai iš Mažeikių, Sedos, Bugenių, Tirkšlių, Viekšnių.
Tirkšliškiai ir miestelio svečiai galėjo įsigyti įvairių dirbinių, papuošalų, žaislų, megztų, siūtų rūbų, šalikų, kojinių, kepurių, rankų darbo muiliukų, žvakidžių, latviškų saldainių „Gotina“, žuvies. Visus šventės dalyvius vaišinome žuviene, arbata, žirnių koše. Nemažai mugės lankytojų buriavosi prie vegetariškų valgių. Mažeikių vairuotojų mokymo centro atrakcija visus taip pat sudomino. Kultūros centre vyko edukaciniai užsiėmimai – Sedos moterų klubas mokė, kaip puošti kalėdinius meduolius, o Alma Vilnienė su vaikais rašė laiškus Kalėdų Seneliui, suaugusieji – sveikinimus Plinkšių globos namų seneliams.
Visą dieną mugės lankytojus ir prekybininkus linksmino grupė „Varom-VA“, Užlieknės
kultūros centro ansamblis „Glousnis“ (vad. R. Teniukas), Tirkšlių kultūros centro vaikų ansamblis „Lašeliai“ (vad. V. Letukienė), puikiai dainavo E. Mikutaitė, o G. Staigvilui pradėjus savo programą, tapome jo gerbėjais.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šventės pabaigoje netikėtai pasigirdo balsas minioje ir visi pamatėme, kad Snieguolė karučiu  atvežė Kalėdų Senelį. Išvykus iš Laplandijos, sulūžo rogės, sniego nėra, o skubėti pas vaikus reikia. Todėl kuo galėjo, tuo atvyko. Žodį tarė Tirkšlių seniūnas J. Kungis, kuris perdavė valdžią Kalėdų Seneliui iki Trijų Karalių, o šis, nieko nelaukęs, liepė įžiebti eglę. Dangų nutvieskė fejerverkai, o vaikai džiaugėsi gavę saldainių iš Kalėdų Senelio.
Už  pagalbą organizuojant šią mugę esame dėkingi Tirkšlių seniūnijai, kultūros centro darbuotojams, rėmėjams, bendruomenės nariams, Tirkšlių jaunimo aktyvui.
Daiva JUŠKAITĖ,
Tirkšlių seniūnaitė

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto