Tirkšliuose – kultūros centro atidarymo šventė

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=483 template=caption]Gruodžio 13-osios penktadienis tirkšliškiams buvo tikra šventė: miestelyje po renovacijos atidarytas kultūros centras.

Sulaukė daug sveikinimų

Kultūros namų, salės, kur galėtų susirinkti į kultūrinius renginius, koncertus, kitokius pasilinksminimus, tirkšliškiai neturėjo daugelį metų. Ne veltui miestelio žmonės juokavo, kad jų kultūros namai buvo Tirkšlių pušynas. Nuo šiol tirkšliškiai turi erdvią, patogią ir gražią kultūros centro salę bei darbuotojams reikalingas patalpas.
Atnaujintą kultūros centrą pasveikino Tirkšlių parapijos klebonas Arūnas Bladžius, centro šeimininkai šventės proga sulaukė daug svečių su sveikinimais, linkėjimais ir dovanomis.

Linkėjo džiaugsmo ir meilės

Kultūros centro direktorius Remigijus Kudla žadėjo, kad tirkšliškiai, atėję į kultūros centrą, sulauks visokeriopos pagalbos, šilumos ir malonaus priėmimo.
„Kiekvienas renginys tegu atneša į jūsų širdis džiaugsmą, gėrį ir meilę“,– linkėjo centro vadovas.
Šventinio koncerto metu pasirodė Tirkšlių kultūros centro, Užlieknės kultūros namų saviveiklos kolektyvai  ir Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Impro“.
Šventę vainikavo įspūdingas fejerverkas.

6 Atsakymai į “Tirkšliuose – kultūros centro atidarymo šventė”

 1. Feliksas, pencininkas parašė:

  Švente buvo galinga. Daug jaunų mažai apsirėdžiusių panelių, gerai įrūges alutis šnekutis, muzika, blyksniai, šokiai….Patiko.

 2. Vėdaras parašė:

  Man irgi patinka kaimo šventės – dvi valandas koncertuoja, šešias baliavuoja…

 3. nesakysiu parašė:

  ar čia kartais ne krikščiukas komentuoja viską:D

 4. Evaldas parašė:

  Svente buvo puiki. Nepradekim viska matuoti stikliukais ir alaus stiklinemis. Svarbu – gera nuotaika, susikalbejimas, noras bendrauti.

 5. Gintė parašė:

  Nesinori tikėti, kad visi buvo prisisrėbę iki žemės graibymo. Aš, pvz, mačiau ir saikingai pavartojusių alkoholį. Aš pati tik 3 stikliukus baltosios ir 0,5 litro alukaus tesuvartojau. Šventė buvo visai šauni.

 6. Šventės dalyvis V. parašė:

  Tiek buvau prisitriūbijęs samanės, kad nė fejerverkų nebepamačiau. Gerai, kad Marytė parvedė į namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto