Tirkšliuose šurmuliavo Rudens kermošius

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=568 template=caption]Šeštadienį Tirkšliuose vyko tradicinis Rudens kermošius, į kurį susirinko amatininkai, prekeiviai – ne tik į kitus pažiūrėti, bet ir save parodyti. Susirinkusiųjų pakilią nuotaiką palaikė įvairūs meno kolektyvai iš Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Pagrindiniu šventės akcentu tapo Vasaros estrados atidarymas.

Visi turėjo ką veikti

Atvykusieji į Tirkšlių Rudens kermošių galėjo išmėginti jėgas sporto varžybose, akis paganyti tautodailininkų, kitų menininkų darbų parodoje, o patikusį darbelį įsigyti.
Šiais metais nebuvo žirgų jojimo varžybų, kurios jau buvo tapusios savotiška tradicija.
Tirkšlių kultūros centro direktorius Remigijus Kudla „Santarvei“ paaiškino, kad žirgų konkūrų šiais metais atsisakyta dėl prastų oro sąlygų. Esą per daug buvo išmirkusi žemė.
„Kad ir kaip ten buvę, žirgų mylėtojai neliko nuskriausti. Visi norintys galėjo pajodinėti žirgais ir poniais“, – sakė R. Kudla.

Pagerės pasirodymai

Rudens kermošiuje bene daugiausiai dėmesio sulaukė vasaros estrados atidarymas, lydimas  Mažeikių choreografijos mokyklos modernaus šokio „Niuansas“ šokėjų pasirodymų.
Tirkšlių kultūros centro vadovas pasidžiaugė, kad nuo šiol ir jų miestelis turės šiuolaikišką statinį kultūros reikmėms.

Apie tai, kam tirkšliškiai turi būti dėkingi už šį statinį ir apie patį renginį skaitykite antradienio „Santarvėje“.

One Reply to “Tirkšliuose šurmuliavo Rudens kermošius”

  1. kevals parašė:

    O kuo neraso kaip mentai Kudlą paru uzdarė ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto