Tirkšliuose – tryliktoji šokių šventė

Mokyklos archyvo nuotr.

[nggallery id=637 template=caption]Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla Tarptautinę vaikų gynimo dieną pasitiko didžiuliu renginiu – tradicine, jau tryliktąja šiuolaikinių šokių fiesta „Mes vaikai – mes pasaulis“ . Šių metų šventėje su šūkiu „Visi Dievo vaikai šoka“, be šeimininkų, dalyvavo svečių iš Mažeikių, Akmenės, Tauragės ir Telšių rajonų – iš viso apie 400 jaunųjų šokėjų.

Į šokių fiestą susirinkę jos dalyviai vos tilpo į Tirkšlių kultūros centro patalpas. Šventę buvo numatyta rengti įprastoje tirkšliškių masinių susibūrimo vietoje – pušyne, bet viską sugadino prastas oras – teko spaustis po stogu.
„Fiestos skaičius trylika, matyt, buvo lemtingas. Seniūnija buvo nemažai pasidarbavusi tvarkydama vietą šventei, pušyno estradoje taip pat repetavome masinius šokius, bet mūsų pastangas vis dėlto sumenkino lietus. Šventė nebuvo tokia, kokia būtų buvusi gamtoje, kur daug erdvės, bet ir tokiomis sąlygomis ji išėjo puiki“, – samprotavo viena iš šventės organizatorių, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Abrutienė.
Tirkšliškių šokių fiestoje dalyvavo 23 kolektyvai, pašokti 42 šokiai. Mažeikiams atstovavo ne tik miesto kolektyvai, bet ir Sedos, Viekšnių ir Židikų šokėjai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Tirkšliuose – tryliktoji šokių šventė”

  1. pastaba parašė:

    vien mergaitės šoka, tik keli berniukai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto