TNS LT: 18 proc. lietuvių yra Europos krepšinio čempionato gerbėjai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Europos krepšinio čempionatas – vienas žinomiausių krepšinio čempionatų Lietuvoje, kurį lenkia tik Eurolyga. Apie Europos krepšinio čempionatą yra girdėję beveik 60 proc. lietuvių.
Apie Pasaulio čempionatą ir olimpiadą žino šiek tiek daugiau nei pusė mūsų šalies gyventojų.
Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas.

„Nors Europos krepšinio čempionatas yra vienas žinomiausių, daugiau gerbėjų turi olimpiados metu vykstančios krepšinio rungtynės. Jas atsakė stebį 47 proc. respondentų. Europos čempionatą teigia žiūrį šiek tiek mažiau – 46 proc. lietuvių. Pasaulio čempionatas sulaukia mažiau žiūrovų – 44 proc.“, –  sakė TNS LT Rinkos tyrimų departamento projektų vadovė Vaiva Rutkauskaitė.
Olimpiada taip pat yra ir mėgstamiausias lietuvių sporto renginys. Taip atsakė beveik ketvirtadalis (24 proc.) lietuvių. Europos čempionatą mėgstamiausiu įvardijo 18 proc., o Pasaulio – 16 proc. gyventojų.
Lyginant Kauno ir likusios Lietuvos gyventojų duomenis, matyti, kad kauniečiai yra didesni Pasaulio ir Europos čempionatų mėgėjai. Europos čempionatą teigė žiūrį 62 proc., o Pasaulio čempionatą – 57 proc. kauniečių. Olimpiada Kauno gyventojus domina mažiausiai. Ją stebi vos 39 proc.
Didžiausia Lietuvoje rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovė TNS LT priklauso tarptautinei kompanijai TNS. TNS turi sukaupusi daugiau nei 60 metų patirtį rinkos tyrimų ir įžvalgų srityje. Jos atstovybės įsikūrusios daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto