TNS LT: beveik trečdalis lietuvių mano, kad parduotuvės švenčių metu turėtų nedirbti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Beveik trečdalis (29 proc.) lietuvių mano, kad maisto ir buitinių prekių parduotuvės per šv. Kalėdas, šv. Velykas, Naujųjų metų dieną ir kitas didžiąsias šventes neturėtų dirbti iš viso.

Už tai, kad „Maxima“, „Rimi“ „Aibė“, IKI ir kiti prekybos centrai švenčių metu turėtų dirbti įprastu grafiku, pasisako mažiausiai – 7 proc., Lietuvos gyventojų. Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovės TNS LT gruodžio mėnesį atlikta apklausa.
„Arti pusės šalies gyventojų pasisako už tai, kad maisto ir buitinių prekių parduotuvės didžiųjų švenčių dienomis dirbtų, tačiau sutrumpintomis darbo valandomis. Kiek didesnė dalis (24 proc.) pasisako už tai, kad tokių parduotuvių darbo laiką pakaktų sutrumpinti šiek tiek – pavyzdžiui, iki 8 valandų, o penktadalis lietuvių siūlytų parduotuvių darbo laiką šventinėmis dienomis sumažinti iki 4 valandų“, – sakė TNS LT projektų vadovė Rūta Matulaitienė.
Kita vertus, nemaža dalis apklaustų Lietuvos gyventojų pritaria minčiai, kad didžiųjų švenčių metu šalyje turėtų dirbti tik nedaugelis maisto ir buitinių prekių centrų, bet įprastu ar tik šiek tiek patrumpintu darbo laiku. Taip manančių šalyje yra 15 proc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto