Toliau aiškėja egzaminų rezultatai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Nacionalinis egzaminų centras paskelbė lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos bei geografijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Egzaminų rezultatai skaičiais

Valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą Mažeikių rajone laikė 388 abiturientai. Iš jų 28 egzamino neišlaikė (tai sudaro 7,22 proc.). Šimto balų įvertinimą gavo keturi kandidatai (1,03 proc. visų laikiusiųjų).
Šimtukus pelnė du Gabijos abiturientai ir po vieną iš Merkelio Račkausko bei Viekšnių gimnazijų.
Matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 272 kandidatai. Iš jų egzamino neišlaikė devyniolika arba 6,99 proc. visų laikiusiųjų. Šimto balų įvertinimą gavo šeši Gabijos gimnazistai arba 2,21 proc. kandidatų.
Biologijos valstybinį brandos egzaminą laikė 133 kandidatai. Nepasisekė dviem dvyliktokams ir tai sudaro 1,5 proc. visų laikiusiųjų. Šimtukus pelnė trys Gabijos gimnazijos kandidatai, po vieną Merkelio Račkausko ir Viekšnių gimnazijų abiturientą. Aukščiausią biologijos egzamino įvertinimą pelnė ir vienas Senamiesčio pagrindinės mokyklos eksternas.
Valstybinį geografijos egzaminą laikė 99 kandidatai. Vienam arba 1,01 proc. jo išlaikyti nepasisekė. Iš šio dalyko šimtukų nėra.
Pasak savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Jelenos Sutkienės, iš viso šiai dienai rajono abiturientai pelnė 40 šimtukų. Egzaminų išlaikymo rezultatai geresni negu 2014 metais.

Rezultatai – įdėto darbo atspindys

Tai, kad Lietuvos mastu šiemet rajono abiturientų laikytų valstybinių brandos egzaminų rezultatai yra geresni, patvirtino ir Gabijos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Šakienė.
Mokiniai valstybinių brandos egzaminų rezultatus pasitikrina prisijungę prie Nacionalionio egzaminų centro elektroninės sistemos. Dėl šios priežasties pedagogai nežino, kokios dvyliktokų emocijos dėl egzaminų rezultatų.
„Matau tai, kas parašyta popieriuose ir girdžiu mokytojų vertinimus ir atsiliepimus. Na, o jų atsiliepimai ir vertinimai yra tokie, kad egzaminų rezultatai neparodė nieko netikėto. Tie abiturientai, kurie atsakingai ir stropiai mokėsi, pelnė gerus rezultatus. Kas tingėjo, nedirbo, to ir rezultatai prastesni“, – gimnazijos mokinių rezultatus apibendrino S. Šakienė.

3 Atsakymai į “Toliau aiškėja egzaminų rezultatai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Rezultatai priklauso mokiniui, o jis turi imti, tai ką mokytojai duoda ir viskas bus gerai. Reikia tik lankyti pamokas, atlikti n. d., nežaisti telefonu per pamokas ir turėti suvokimą bei ambicijas. Garsina ir kitos rajono mokyklos. Gabija tik kai kuriais skaičiukais, o visą kitą?! Mažeikių rajono jaunimas ne tik Gabijiečiai ir Račkauskiukai yra puikių jaunuolių, mokytojų ir kitur

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Džiugu, kad ir vėl puikiais rezultatais rajoną garsina Gabijos gimnazistai. Puikūs mokytojai, puikūs ir rezultatai.

  3. Valio parašė:

    Šiemet Viekšnių gimnazijoje puikūs pasiekimai, šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto