Tradicinį turnyrą laimėjo šalies čempionas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono stalo tenisininkai jau kelintus metus tradiciškai baigia stipriausių šios sporto šakos atstovų  turnyru „TOP 12“. Jo taisyklės tokios pat, kaip ir išvakarėse vykstančio stipriausių šalies stalo tenisininkų turnyro – iš pradžių dvylika žaidėjų suskirstomi į keturis pogrupius, po du stipriausius žaidėjus patenka į aštuntuką, kur jau varžomasi minuso sistema.
Kaip ir buvo prognozuota, rajono stipriausių tenisininkų turnyrą laimėjo pirmoji šalies raketė pagal naujausią reitingą bei šalies asmeninių varžybų nugalėtojas Arnoldas Domeika (šalies „TOP 12“ turnyre jis užėmė ketvirtąją vietą), kuris finale rezultatu 3:1 įveikė savo brolį Tonetą (21 vieta šalies reitinge). Trečiąją vietą iškovojo Vilius Vasaris, rezultatu 3:0 kovoje dėl bronzos palaužęs Gvidą Rozgą.
„Šių metų turnyre dėl objektyvių priežasčių negalėjo dalyvauti dvyliktą vietą šalies reitinge užimantis Marius Bučys, kuris yra išvykęs į užsienį, bei traumą besigydantis šalies komandinių pirmenybių nugalėtojas Algirdas Sriubas. Tuo tarpu visi kiti, ne vienerius metus rajono komandų garbę ginantys sportininkai surado laiko ir sužaidė šiame tradiciniame turnyre, kuris vainikuoja metus“, – sakė mažeikiškis stalo teniso specialistas Raimondas Jackevičius.