Tradiciniame turnyre jauniesiems krepšininkams atiteko antroji vieta

Trylikamečių komanda ne tik rungtyniavo, bet ir aplankė senovinio miestelio įžymybes. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trylikamečiai Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai dalyvavo jau daugelį metų sezono pradžioje rengiamame ir FIBA remiamame krepšinio turnyre Rakverės mieste Estijoje.

Tarp turnyro lyderių

Kaip pasakojo komandos treneris Vidmantas Bertys, šiame turnyre varžomasi šešiose amžiaus grupėse, kuriose žaidžia po aštuonias–dvylika komandų. Šiemet čia rungtyniavo ekipos iš Estijos, Latvijos, Rusijos, buvo net komanda iš Anglijos.
Sporto mokyklos auklėtiniai jau ne pirmą kartą šiame turnyre atstovavo Mažeikiams – trejus metus iš eilės čia žaidė 1996 metų gimimo krepšininkų komanda. Kartą buvo laimėta trečioji vieta, o du kartus mažeikiškiai tapo nugalėtojais.

Liko antri

Šiemet trylikamečiai pogrupyje sužaidė taip: 45:34 nugalėjo Estijos „Johvi SK“ klubą, 86:37 sutriuškino Tartu „Palliklubi“, bet 57:63 nusileido Latvijos Valmieros klubui.
Trys komandos iškovojo po dvi pergales, bet dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio mažeikiškiai užėmė pirmąją vietą.
Pusfinalyje mūsų komanda rezultatu 55:27 nugalėjo Jelgavos krepšininkus, o finale 29:42 pralaimėjo Estijos vicečempionei Rakveres „BC Tarvas“ komandai ir turnyre liko antri.

Žais aukštesniame divizione

Komandos treneris V. Bertys gerai įvertino savo auklėtinių pasirodymą turnyre.
„Tik prieš dvi savaites po vasaros atostogų susirinkome į pirmąsias treniruotes, todėl pasirodymu likau patenkintas. O ir vaikams šis turnyras patiko – buvo ne tik puikiai organizuotas, bet dar ir surengtos ekskursijos po tikrai gražias Rakverės miestelio apylinkes.
Artimiausiu metu toliau dirbsime ir ruošimės naujiems iššūkiams – praėjusį sezoną ši ekipa, kuri kartu treniruojasi jau ketvirtus metus, trečiajame divizione nušlavė visas komandas ir pateko į antrąjį – aukštesnį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos divizioną“, – „Santarvei“ sakė treneris.

One Reply to “Tradiciniame turnyre jauniesiems krepšininkams atiteko antroji vieta”