Tradicinis turnyras pirmą kartą buvo surengtas internetu

Nuotr. iš rajono pirmenybių organizatorių archyvo

Sedoje kasmet rengiamą tradicinį šaškių ir šachmatų turnyrą jo organizatoriai perkėlė į interneto erdvę. Įprastai Gediminui Pačkauskui atminti skirtas turnyras būdavo organizuojamas pavasarį, tačiau dėl pirmojo karantino jis neįvyko. Prasidėjus antrajam karantinui, buvo nutarta turnyro neatidėti – šaškininkai bei šachmatininkai susirungė gruodžio pabaigoje.

Tradiciškai pavasarį turnyru Seda pagerbdavo ir paminėdavo žinomus kraštiečius, prisidėjusius prie šachmatų ir šaškių sporto plėtros Mažeikių ir Žemaitijos regione, – Albertas Gelžinis, Justinas Paulauskas, Gediminas Pačkauskas ir Steponas Dermontas išugdė ne vieną mūsų rajono šachmatininką.
Praėjusių metų pavasarį užklupus pandemijai, šio turnyro buvo atsisakyta, tačiau Mažeikių šachmatų klubas „Matas“ nenuleido rankų – 2020-iesiems baigiantis tradicinį turnyrą, skirtą pagerbti G. Pačkausko atminimui, jie surengė internetu.
„Tokie turnyrai į Sedą surinkdavo daugiau nei penkiasdešimt dalyvių, tačiau šiuolaikinės technologijos sugundė gerokai mažiau šachmatininkų – jame žaidė dvidešimt dalyvių, tradiciškai savo komandas išstatė Telšiai, Mažeikiai ir Gargždai. Turnyras vyko sklandžiai. Jo prizininkai absoliučioje įskaitoje paaiškėjo tik paskutinio turo metu“, – „Santarvei“ pasakojo klubo „Matas“ vadovas Gintaras Paulauskas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto