Tragiškai žuvusią socialinę darbuotoją pagerbė ir mažeikiškiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ir mažeikiškiai socialiniai darbuotojai prisijungė prie šiandien vykusios Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos inicijuotos akcijos – pagerbti tragiškai žuvusią kolegę iš Kražių.

Apie šešiasdešimt Socialinės paslaugos tarnybos darbuotojų savo kolegę pagerbė tylos minute, uždegė žvakutes, sukalbėjo maldas, pasidalijo savo mintimis. Pagerbimo akciją vedė sielovados specialistė Danutė Keterienė.
„Nėra abejingų dėl tragiško įvykio Kelmės rajone. Darbo metu, teikdama paslaugas namuose, buvo nužudyta Kelmės rajono socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėja – jauna, darbšti ir pareiginga moteris“, – išplatintame pareiškime teigia Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos prezidentė Rasa Laiconienė.
Žiniasklaidai išplatintame pranešime teigiama, kad asociacijos nariams yra apmaudu ir skaudu, kad į rizikas, kurias patiria socialiniai darbuotojai ir socialinių darbuotojų padėjėjai, didesnis dėmesys atkreipiamas tik atsitikus skaudžiai nelaimei.
Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos direktorė Zita Jonauskienė „Santarvei“ teigė, kad tokie įvykiai parodo ne tik tai, koks sunkus, atsakingas yra socialinių darbuotojų darbas, bet ir koks jis nesaugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto