Tragiškos avarijos byla baigėsi susitaikymu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Telšių apylinkės teismo Mažeikių teismo rūmuose sutrumpinto proceso tvarka išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje Mažeikių ligoninės vadovas Sigitas Kaktys buvo kaltinamas transporto priemone mirtinai sužalojęs mažametį. Pirmos instancijos teismas šioje byloje paskelbė nuosprendį.

Mažeikių teismo rūmų teisėjai nusprendė S. Kaktį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl padarytos nusikalstamos veikos, kaltinamajam susitaikius su nukentėjusiaisiais, ir baudžiamąją bylą nutraukti.
„Baudžiamąją bylą nutraukus, S. Kakčiui paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – uždrausta naudotis specialia teise – teise vairuoti kelių transporto priemones vienus metus. Taip pat patvirtintas kaltinamojo ir nukentėjusiųjų pasirašytas susitarimas dėl žalos atlyginimo ir susitaikymo, kuriame kaltinamasis su nukentėjusiaisiais aptarė likusios nesumokėtos neturtinės žalos atlyginimą pagal mokėjimo grafiką“, – informavo Mažeikių teismo rūmai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Tragiškos avarijos byla baigėsi susitaikymu”

 1. Kaip parašė:

  Kaip dar toks gali gydyt dirbt,jau ne vieną žmogų nuzurdojęs

 2. Kaimynas parašė:

  Ot gerai,parazitas vel galės kitus nudaužinėt,gali lietuvoj laisvai važinet ir traiškyt ,svarbiausia tik babkių turėk.

 3. Nijole parašė:

  LR Konstitucija 29 straipsnis
  Įstatymui, teismui ir kitoms valstybės institucijoms ar pareigūnams visi asmenys lygūs.
  Jei vaiką būtų suvažinėjęs ubagas, nukentėjusieji gautų tenkintis apkaltinamuoju nuosprendžiu ir priteista turtine ir neturtine žala teismo sprendime . Nežinau, ar tokia satisfakcija geresnė, nei kai kaltinamasis gali realiai atlyginti nukentėjusiems patirtą žalą ,bet išvengti baudžiamosios atsakomybės.Tačiau akivaizdu , kad turintis piniginių lėšų gali išvengti apkaltinamojo nuosprendžio , o ubagas gaus ir apkaltinamąjį sprendimą ir prievolę sumokėti tokią pačią, ar net daugiau turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiesiems , nei turtingas .

 4. Zi parašė:

  O ar tai ne vaikas bego pries auto ur neisitikino, kad saugu?
  Ar ne vairuotojas autobuso turejo vaika pervest i kita puse???

 5. Polcherija parašė:

  Žmonės būkit žmogiškesni neskubėkite smerkti kitų, o pasimokykite iš kitų klaidų, patikėkit, kad dabar abiem pusėm nelengva, nematuokit nei materialiai, nei moraliai, jau nebepadės, o nuo nelaimės mes nė vienas nesam apdrausti. Vienas patarimas tiek važiuojantiem, tiek vairuojantiems NESKUBĖKIT !!!

 6. B. parašė:

  Pėsčias vaikščios tik vienerius metus? O turėtų vaikščioti pėsčias iki gyvos galvos. Tuo labiau, kai toks atvejis šio „vairuotojo“ gyvenime jau ne pirmas. Tegyvuoja Lietuvos teismas – pats humaniškiausias teismas pasaulyje.

 7. Ne tavo reikalas parašė:

  Kodėl kituose miestuose ar tiesiog paprastam eiliniam žmogui bobulyje ar dar ką partrenkus ir už grotu tenka sėsti ir teisės visam laikui atimamos, nereikia net apie užmušima kalbėt… Laikas Mažeikiuose perversmą su valdžia daryti ir įstatymus visoje Lt vienodus išlaikyti.
  Net neaišku šeima kokį smurtą priedu patyrė, kad sutiko už vaiko nužudymą priimti atsiprašymo lapelį subinei nusišluostyti.

 8. Mama parašė:

  Ar galima įvertinti vaiko gyvybes kaina pinigais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto