Traukinys mirtinai traumavo vyriškį

Skaudi statistika verčia atsakingiau elgtis prie geležinkelio. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Geležinkelis vėl pareikalavo savo aukos – sekmadienį apie ketvirtą valandą po pietų Laisvės gatvėje esančioje geležinkelio pervažoje žuvo 53-ejų metų vyriškis.

Anot liudininkų, žmogus kirto perėją, kuri nuo pėsčiųjų tako atskirta saugumo barjerais, kalbėdamas mobiliuoju telefonu prieš pat atvažiuojantį traukinį. Tiek mašinistas, tik mašinų vairuotojai įjungė garsinius signalus, žmogus dar pasuko galvą ir tuo momentu buvo nublokštas atvažiuojančio traukinio.
Nors buvo iškviestos visos specialiosios tarnybos, medikai jau niekuo negalėjo padėti – už dvidešimties metrų nublokštas vyriškis žuvo vietoje.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Traukinys mirtinai traumavo vyriškį”

 1. apas parašė:

  Kalčiausias yra telefonas,kuris daugumai atima protą,einant per pervažas ir perėjas.

 2. Ingridai parašė:

  Tai kas kaltas? Traukinys, šuo ar šeimininkė? Keista, kad tokiai kvaila šuns šeimininkė dar 2100€ prisiteisė …. pati nesužiūri savo šuns ir geležinkelius kaltini?

 3. Jonas parašė:

  o kur Strazdausko nuotraukos iš KALVIŲ ŠVENTĖS? NESPĖJO „išryškint“ GĖDA „SANTARVEI“. Buvau išvykęs ir noriu pasižiūrėti kas ten buvo….

 4. Korupcija parašė:

  O Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvokti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau kavutės su brendžiu įkalus! Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi!

 5. Ingrida, Mažeikiai parašė:

  Baisi ta pervaža Pernai joje žuvo mano mylimas šunukas Džiugis. Bandžiau prisiteisti iš geležinkelininkų 3000 eurų, bet pavyko gauti tik 2100 eurų. Šunelis buvo daug vertesnis tos sumos.

 6. Nesvarbu parašė:

  Ir isviso tegul tvarko garsekalbius gelezinkelio nes isvis nesuprast ka jinai kalba

 7. Nesvarbu parašė:

  Atrodo katastrofa cia visi mazeikiai kalba tipo kasdien nemirsta zmones nereik vaikscioti issiziojusiam

 8. Janina parašė:

  Jei žmonės žudosi, tai ir joks tiltas nepadės.

 9. Eimante parašė:

  Visi sugeba kaltinti kitus ,tai valdžia kalta,tai dar kas nors. Teko matyti ši kraupi įvykį, manau,kad nuo issiblaskymo,neatidumo ir savęs saugojimo niekas neapgins ir ne išgelbės. Visu pirma saugokite patys save! Komentatoriai pikti tie ,kurie matyt patys yra issiblaske ir neatidus…visi kiti kalti tik ne aš pats…baisus dalykas,bet tiesiog nelaimingas atsitikimas,o ne kažkas tai kaltas.Laikykites žmonės patys saugaus eismo taisyklių, eidami ne tik gatve ,bet ir perėja.. Būkime atsakingi patys už save…

 10. Komentatorius parašė:

  Pernai daug trumpiau laikėsi 0 ant tos lentos, šiemet ištempė beveik pusę metų. Laukiam kitų metų. Socialdemokratai, greičiau judinkit tą tilto statybą, jūs gyvenat iš statybų protegavimo, galėsit pasireklamuoti. Ar tempiat iki kitų savivaldos rinkimų, prieš pat rinkimus atidarysit?

 11. jo jo parašė:

  artistai ne ten zmogus zuvo, mazeikiskiai rasytojai snaudat, l ryte visos nuotraukos is ivykio vietos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto