Futbolininko tikslams neturėtų trukdyti Olandijoje patirta trauma

Edgaras Baranauskas (SK „Baltijos“ archyvo nuotr.)

Mažeikių „VIP“ rezultatyviausias žaidėjas ir pretendentas tapti geriausiu šalyje Edgaras Baranauskas trečiadienį iš Olandijos parskrido ne itin geros nuotaikos – šalies rinktinė pralaimėjo draugiškas rungtynes, o jai atstovavęs mūsų ekipos žaidėjas patyrė traumą.

Lietuvos futbolo federacija paskelbė „Optibet“ Lietuvos futbolo apdovanojimų nominantus. Pirmą kartą į geriausio šalies salės futbolininko titulą pretenduoja devyni sportininkai. Tarp jų – rezultatyviausias Mažeikių „VIP“ ekipos žaidėjas, 27-erių metų Edgaras Baranauskas.
Šio sezono aukščiausiosios lygos čempionate per vienuolika rungtynių mūsų miesto ekipai jis pelnė 22 įvarčius. (Tarp nominantų įvardyta ir Rimantė Jonušaitė, kuri praėjusiais metais buvo pripažinta rezultatyviausia moterų A lygos puolėja.)
Pirmadienį ir antradienį Lietuvos salės futbolo rinktinė, kurioje žaidžia ir E. Baranauskas, du kartus susitiko su Olandijos salės futbolo rinktine ir abu kartus nusileido rezultatu 0:4 ir 0:2.
„Nuotaikos prastos – ir pralaimėjome, ir antrose rungtynėse dėl susidūrimo su varžovu patyriau traumą. Gydytojai nustatė čiurnos plyšimą, todėl dvi savaites privalėsiu praleisti be sporto“, – „Santarvei“ sakė futbolininkas.
Pasak E. Baranausko, olandai mūsų rinktinę lenkė greičiu, veržlumu, pasižymėjo geriau organizuotu žaidimu. Daug ką lėmė ir tai, kad jie kartu treniruojasi jau ne vienus metus, turi 20-ąjį reitingą Europoje, o mūsų rinktinės futbolininkai prieš rungtynes kartu spėjo pasitreniruoti vos keturis kartus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*