Trečiadienį prasidės išankstiniai balsavimai

ELTOS nuotrauka

Trečiadienį prasidės išankstinis balsavimas prieš šį sekmadienį vyksiančius pakartotinius mero rinkimus.
Šio posto siekia dabartinis meras, socialdemokratas Antanas Tenys ir teisininkė, konservatorė Lina Rimkienė.

Nors trečiadienis, Kovo 11-oji, yra nedarbo diena, Savivaldybės rinkimų komisija nuo pat ryto lauks norinčiųjų balsuoti iš anksto.
Komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė informavo, kad trečiadienį ir ketvirtadienį tokia galimybe galės pasinaudoti bet kuris rinkėjas, norintis balsuoti, bet negalintis atvykti į savo apylinkę sekmadienį.
Iš anksto mūsų Savivaldybės administracijos patalpose gali balsuoti ir Mažeikiuose viešintys kitų rajonų gyventojai, negalėsiantys nuvykti į savo rinkimų apylinkę. Per prieš kovo 1-ąją vykusius išankstinius rinkimus tokia teise Mažeikiuose pasinaudojo 595 rinkėjai.

Apie artėjančius pakartotinius mero rinkimus ir įstatymų numatytą balsavimo tvarką plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Trečiadienį prasidės išankstiniai balsavimai”

 1. Mažeikietei parašė:

  Neduok dieve, tokių vėjų, kokius žada Rimkienė. Nesuprantu, kodėl kai kuriems žmonėms taip patinka populistai. Juk apart skandalų jie daugiau nieko nesugeba.

 2. Mažeikietė parašė:

  Manau, kad Mažeikiams reikia permainų, naujų žmonių valdžioje.
  Buvau susitikime su L. Rimkiene, man labai patiko jos pasisakymai,idėjos…
  Aš už tai, kad Mažeikiuose papūstų nauji vėjai…

 3. lll parašė:

  Kazin ar Tenys suvokia kad jo zodziai, kad jis neva rupinasi kiekvienu miestiechiu yra melas ir netiesa. Nereikia sau priskirti to ko nera. Tikiuosi jis tai supras sekmadieni kai suzhinos balsavimo rezultatus. Palinkesiu kartu su kryzhiumi ant savo kailio patirti kai miesto valdzhia deda ant ju skersa ir akivaizdzhiai gina „verslininko“ interesus.

 4. Komentatoriui parašė:

  Sprendžiant iš komentaro jus turėtumėte būti visiškai kitoje vietoje :-) O gal šiandien toje įstaigoje kažkas užmiršo duris užrakinti? :-)

 5. Komentatorius parašė:

  Visi už raudoną spalvą, visi balsuojam už raudonuosius, už savą žmogų, už mūsų motulę rusiją. SVarbiausia – savas žmogus reikiamoje vietoje!!!

 6. to mzk parašė:

  Jūs nusišnekat totaliai. Viena, į nuolatinius skandalus įklimpusi kitos partijos kandidatė tikrai nėra verta mero posto, neturi tam tinkamų savybių absoliučiai, nei kaip žmogus, nei kaip politikė. Antra, net ir turintis mero postui tinkamų savybių kandidatas, nieko nesugebėtų nuveikti, jei dauguma taryboje jo nepalaikytų.

 7. mzk parašė:

  Neatiduokime visos valdžios į socdemų rankas. Ir taip jau-uždaras ratas, visi postai tik jiems. Nebebus skaidrumo, nebebus kontrolės, galės daryti ką išmano. Čia ne dėl p.Tenio, bet demokratinėje valstybėje šis fenomenas-tiesiog neįtikėtinas, kad visa valdžia rajone pereina socdemams. Pabandykime paskirstyti jėgas. Tegu meras būna iš kitos partijos.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip „krikščioniška“ – grasinti. Kiek teko girdėti, krikščioniška būtų- gavus per vieną žandą, atsukti kitą. Iš Jūsų komentaro akivaizdu, kad Jums svetimos tai religijai, kurią atstovauja L. Rimkienės partija, priskiriamos vertybės. O be to, jei manote, kad “ varymas“ prieš L. Rimkienę kelia jos reitingus, tai ko taip pykstate. Reiktų tik džiaugtis, kad tiek komentatorių skiria savo asmeninio laiko L. Rimkienės personai – kandidatė į merus turėtų pasijusti pagerbta tokio dėmesio. Jums leidus, išdrįsiu ir aš parašyti, ką galvoju apie L. Rimkienės gebėjimą būti mere: “ Gimęs šliaužioti, skraidyti negali“ ( M. Gorkis ). O jei taip nutiktų, kad minėta moteris taptų mere, inauguracijos proga jai padovanočiau narcizų puokštę. NARCIZAS, mano nuomone, labiausiai L. Rimkienės asmenybę atspindinti gėlė:)

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Vėl varote prieš L.Rimkienę,varykit ir toliau taip pakeldami jos reitingą.Matyt kažkas labai bijo valdžios pasikeitimo.Kažkas matyt ir duonytę pradėjo džiovintis,nes gali prireikti sėdint tam tikroje vietoje

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  L.Rimkienė per silpna siekti mero posto. Jai didžiausiais pasiekimas būtų būti kokia vicemere .Ir tai jau būtų virš jos sugebėjimų ir ambicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto