Trečius metus iš eilės nuskambėjo „Himnas pavasariui“

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Penktadienį Mažeikių kultūros centro Didžiojoje salėje vyko Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos baigiamasis-ataskaitinis koncertas „Himnas pavasariui“.

});

Scenoje pasirodė daugiau nei 300 įvairių specialybių moksleivių, kurie kartu su mokytojais grojo, dainavo, vaidino.

Parodo, ko išmoko

„Himnas pavasariui“ organizuojamas nuo 2021 m. Tradiciškai baigiamajame-ataskaitiniame koncerte Muzikos mokyklos mokiniai kartu su mokytojais parodo tai, ko išmoko per mokslo metus. Šiemet į koncertą susirinko gausus būrys žiūrovų. Už pavasarišką nuotaiką, jaunatvišką, veržlų, spalvingą pasirodymą didžiojoje scenoje jauniesiems atlikėjams ir juos parengusiems pedagogams, mokyklos direktorei Vaidai Mikalauskienei padėkojo ir visą bendruomenę pasveikino Savivaldybės vicemerė Kristina Juškevičienė.

Ruošiasi atsakingai

V. Mikalauskienė „Santarvei“ sakė: „Kaip vadovė labai džiaugiuosi, kad visus reikalavimus, kurie buvo keliami šiam koncertui, pavyko įgyvendinti. Didžiuojuosi koncertu, vaikais, mokytojais. Buvo labai įspūdingų kūrinių.“
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto