Trenerių tikslas – sportiškumas ir žemaitiška savimonė

Treneriai Deividas Bucevičius ir Giedrius Mickus įsitikinę: kuo daugiau vaikų Mažeikiuose pamėgs futbolą, suvoks savo šaknis, tuo geriau.

Daugiau kaip prieš metus Mažeikiuose įkurta futbolo asociacija „FK Žemaitijos lokiai“ jaunuosius mažeikiškius ne tik moko futbolo pradmenų, populiarina šią sporto šaką. Treneriai iškėlė sau uždavinį – priminti jaunimui žemaitiškas šaknis, skatinti kalbėti žemaitiškai.

});

Auklėtinių skaičius vis augo  

Mažeikių mieste jaučiama konkurencija tarp futbolo trenerių – jau daug metų vaikus moko futbolo klubas „Atmosfera“, šios sporto šakos treniruotės vyksta Mažeikių sporto mokykloje. Ir vis tik jauni futbolo entuziastai Deividas Bucevičius bei Giedrius Mickus išbandymų neišsigando – paruošė projektą, kurį pateikė Savivaldybės tarybai, susirado rėmėjų ir praėjusių metų balandį pakvietė jaunuosius mažeikiškius į pirmąsias futbolo treniruotes.

„Gal buvome idealistai, tačiau jau pirmieji žingsniai parodė, kad neapsigavome – į pirmąją treniruotę atvyko penkiolika vaikų. Pradėjome...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto