Trijose rajono mokyklose visi priešmokyklinukai gauna nemokamus pietus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo metų pradžios nemokami pietūs priešmokyklinukams tiekiami savivaldybių pasirinktose bendrojo ugdymo mokyklose, o nuo kitų metų rugsėjo mėnesio nemokamus pietus gaus visi šalies priešmokyklinukai ir pirmokai.
Pagal Seimo priimtus Socialinės paramos mokiniams įstatymo pakeitimus, pirmajame etape – nuo šių metų sausio iki rugpjūčio mėnesio – pietūs nemokamai priešmokyklinukams tiekiami švediško stalo principu. Šiame etape dalyvauja trys mūsų rajono švietimo įstaigos.

Jau beveik mėnuo, kai mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą bendrojo ugdymo mokyklose, kuriose maitinimas organizuojamas taikant savitarnos (viso ar dalinio švediško stalo) principą, yra skiriami nemokami pietūs.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus informavo, kad nemokamai mūsų rajone visi priešmokyklinukai maitinami trijose mokyklose: Mažeikių Kazimiero Jagmino ir Žiburėlio pradinėse mokyklose bei Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje.
Pasak jo, buvo manyta, kad nemokamo maitinimo galimybe galės pasinaudoti tik dvi mokyklos, tačiau Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atrinko tris.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Trijose rajono mokyklose visi priešmokyklinukai gauna nemokamus pietus”

  1. Onutė parašė:

    Liūdna, kad net turtuolių vaikus turime maitinti. Iš kur toks valdžios mąstymas? Geriau tobulintų mokymosi procesą. Kas čia atsitiko, kad tėvai nebegali išlaikyti savo atžalų? Tai gal dar ir aprenkime? Lėšų švaistymas…Valdžia sumąstė! Jau maitinome ir kai kuris maistas, kurio turtuolių vaikai nevalgė išmesdavome į savartyną. Baisu!

  2. Roma parašė:

    Nelabai įsivaizduoju, kaip priešmokyklinukas, kuriam tik šeši metai, gali mokėti naudotis švedišku stalu ir savarankiškai apsitarnauti. Tai turėtų apsunkinti pedagogų ar valgyklos darbuotojų darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto