„Trikojo“ greičio matuoklio apsauga kelia aistras

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Viešojoje erdvėje pastarosiomis dienomis verda diskusija, ar gali prie mobilaus greičio matuoklio budėti nežymėtu automobiliu ir civiliais drabužiais vilkintis asmuo. Policijos pareigūnai pažymi, kad toks žmogus vykdo prietaiso apsaugą, policinių funkcijų neatlieka.

Tokia diskusija verda ir socialiniuose tinkluose, dalijamasi filmuota medžiaga, kaip Mažeikių miesto gatvėse pastatytas mobilus greičio matuoklis, o netoliese stovi niekuo neišsiskiriantis automobilis, jame sėdi civiliais drabužiais vilkintis asmuo. Gyventojams kyla įtarimų, kad tai vykdoma neteisėtai, baudos renkamos nelegaliai.
„Minėtas asmuo neatlieka jokių policijos funkcijų, jis tik vykdo fizinę aparatūros apsaugą, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Tai yra policijos rėmėjas arba asmuo, dirbantis policijoje pagal darbo sutartį“, – situaciją paaiškino Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys.
Pasak pareigūno, rajone yra ne vienas stacionarus greičio matuoklis, jis yra aukštai, tvirtai įrengtas, o čia yra mobilus, pastatomas prietaisas, kuriam būtina apsauga, kad nebūtų apgadintas, nuverstas ir panašiai. Kadangi policijos pareigūnai ir taip turi daug atsakomybių, ši funkcija pavedama kitiems asmenims.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “„Trikojo“ greičio matuoklio apsauga kelia aistras”

 1. Taip parašė:

  Skubiai reikalinga Kurmaičių soduose,sustatyti ženklai,niekas nepaiso jų reikalavimų,laksto jaunimas ir statybinių firmų vairuotojai

 2. Manau parašė:

  Labai gerai ir kuo daugiau nes ypač sodininkai skrenda kaip ereliai

  1. Tau parašė:

   Pamatau kliuti, nunesu i konteineri. Neahujielinket duha

   1. >tau parašė:

    Į konteinerį reiktų nešti tokius kaip tu.

    1. Palme parašė:

     Sutinku,tokius ožius reikia į vieta pastatyti.nesenai toks gaidelis praleke čiut vaiko mano nepartrenke per pereja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto