Trims rajono gyvenvietėms – ES lėšos

Raimundas Palaitis. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pasirašė įsakymus, kuriais skiriama Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama Mažeikių rajonui. Už šias lėšas bus atnaujinamos Auksūdžio, Šerkšnėnų ir Buknaičių gyvenvietės. 
Bendra visų trijų projektų vertė siekia daugiau kaip 2,6 mln. litų.

Kaip pranešė Vidaus reikalų ministerijos atstovai, pasinaudojus ES struktūrinių fondų lėšomis, bus kompleksiškai atnaujintas Auksūdžio kaimo centras, rekonstruotos Aušros ir Darželio gatvių atkarpos, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, atnaujintas apšvietimas.
Buknaičių kaime numatoma įrengti kaimo poilsio parką su estrada ir vaikų žaidimo aikštele, pėsčiųjų ir dviračių takus Bokšto, Liepų ir Parko gatvių atkarpose, taip pat rekonstruoti šių gatvių apšvietimo sistemą.
Panašūs pokyčiai laukia ir Šerkšnėnų kaimo: čia bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai Kaštonų, Vyšnių, Žemaičių ir Paupio gatvių atkarpose, visiškai rekonstruota Tilto gatvė bei įrengta moderni automobilių stovėjimo aikštelė.
„Savivaldybių administracijos neturi finansinių galimybių vien savo lėšomis atnaujinti jų teritorijose esančių miestų ir miestelių infrastruktūros, todėl ES struktūrinių fondų parama čia labai reikalinga. Džiugu, kad daugelis savivaldybių, tokių kaip Mažeikių rajonas, sugeba pasinaudoti šia galimybe“, – cituojamasvidaus reikalų ministras R. Palaitis.
Bendra visų trijų projektų vertė siekia daugiau kaip 2,6 mln. litų, didžiąją dalį sumos sudaro ES struktūrinių fondų lėšos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto