Trispalvė iš Prezidentės rankų – ir mažeikiškiams

Roberto Dačkaus nuotrauka

Penktadienį šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius ir įteikė jiems nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę. Tarp apdovanotųjų – ir mažeikiškiai kariai savanoriai Donatas Vaičiurgis ir Deividas Žvinklys.

Penktą kartą vykusi šalies vadovės inicijuota akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalytis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje buvo užregistruota daugiau kaip 400 valstybės gimtadienio šventimo sumanymų, iš jų atrinkta 21 geriausia iniciatyva.
„Džiugu matyti, kad valstybės gimtadienis tapo vienybės švente visoje šalyje ir už jos ribų. Dėkoju visiems, kurie kūrybingai ir prasmingai minėjo Vasario 16-ąją, kad ji būtų džiaugsminga ir skambi laisvės šventė“, – sakė Prezidentė.
Kariai savanoriai D. Vaičiurgis ir D. Žvinklys, nešdami Trispalvę, ėjo Vienybės žygį per Lietuvą, siekdami skatinti patriotiškumą. Jie aplankė devyniolika Lietuvos miestų ir miestelių, dar daugiau kaimų. Tuo pačiu ant baltos drobės buvo renkami tautiečių, pritariančių vaikinų iniciatyvai, parašai – ši drobė šiandien perduota Prezidentei.

Roberto Dačkaus nuotrauka

6 Atsakymai į “Trispalvė iš Prezidentės rankų – ir mažeikiškiams”

 1. vardas parašė:

  šita kgb vaflistė iš viso neturi teisės paliesti Lietuvos trispalvės.Kaip greitai visi pamiršta,kur ta žertva buvo Sausio 13.

 2. Hmm parašė:

  Mane visa day biesina kai kas nors pradeda kalbet visu vardu ,visi mažeikiškiai nieko neįpareigojo dėkavoti ir t.t.Taip kad visi kalbėkim tik savo vardu

 3. Ačiū parašė:

  čia Pitrėnienės variantas, šalia tie mygtukai, kai paleidau, nebegalėjau išsitaisyti.

 4. to štai jums parašė:

  Ačių ir jums už lietuvių kalbos pamokas

 5. Štai jums parašė:

  Mes tik zirsti mokame ir amžinai nepatenkinti esame. O štai du vyrukai ėmė ir nunešė Mažeikių vardą į prezidentūrą, Ačių jiems visų mažeikiškių vardu. Nesustokit ir eikit tik pirmyn, Mes – su jumis.

 6. Ona parašė:

  Šaunuoliai!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto