Triukšmo juostos – papildomos eismo saugumo priemonės

Triukšmo juostos prieš miesto aplinkkelio sankryžą, anot kelininkų, privers vairuotojus lėtinti greitį. Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Pastarosiomis dienomis kelių atkarpose prie dviejų mūsų rajone įrengtų stacionarių greičio matuoklių įrengtos ir papildomos eismo saugumo priemonės – raudonos spalvos triukšmo juostos.

„Vadinamosios triukšmo juostos yra įrengiamos tam, kad vairuotojus įspėtų, jog artėjama prie pavojingos sankryžos. Tai yra iškilios, raudonos spalvos juostos, kurios atkreipia vairuotojų dėmesį ir priverčia nori nenori sumažinti greitį. Šiemet tokias dvi juostas įrengėme kelyje Mažeikiai–Kuršėnai ties miesto aplinkkelio sankryža ir Tirkšliuose prieš sankryžą, įvažiuojant į miestelio centrą“, – sakė valstybinės įmonės „Telšių regiono keliai“ Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko.
Šią vasarą mažeikiškiai kelininkai įrengė ir daugiau eismo saugumo priemonių: Krakiuose ir Tirkšliuose įrengtos eismo saugumo salelės, Sedoje – iškilioji pėsčiųjų perėja.
Pasak S. Micheenko, daugiau tokių darbų šią vasarą nenumatyta, kelininkai vykdys kelių priežiūros darbus.

3 Atsakymai į “Triukšmo juostos – papildomos eismo saugumo priemonės”

  1. shiusha parašė:

    kad nesugalvotum i priespriesini eisma isvaziuot isvengdamas ju :I

  2. petras parašė:

    pritariu, matyt uz metrus mokejo tai ir isklojo isvaziavimus :)))) o siaip pilna vietu kur dar galejo tokiu padaryt, bet padare vienoj vietoj ir jiems dzin ;//

  3. r.t. parašė:

    Suprantu, jog reikalingos prieš sankryžas ar prieš miestelius, bet kam jos reikalingos išvažiavus iš miestelio ar už sankryžos?Negi negalėjo dėt tik vienoj pusėj, toje, kur jos reikalingos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto