„Triumfas“ čempionatą pradėjo pergalėmis

„Triumfas“ su treneriu Ramūnu Daubariu džiūgavo: trejos rungtynės – trys pergalės. Nuotr. iš komandos archyvo

Lietuvos salės futbolo trylikamečių mergaičių čempionate trimis pergalėmis iš trijų galimų startavo Mažeikių „Triumfo“ jaunosios futbolininkės, treniruojamos Ramūno Daubario.

});

Šiame U13 čempionate komandos yra suskirstytos po aštuonias pagal regioninį principą į „Pietų“ ir „Vakarų“ zonas, žaidžiama penkios prieš penkias.

Mažeikiškės, rungtyniaujančios tarp Vakarų Lietuvos regiono komandų, pirmame ture varžėsi Šiauliuose, kur užtikrintai pelnė visas pergales: 16:1 įveikė Plungės „Babrungą“, 7:2 – Šiaulių FA atstoves ir 6:2 Šiaulių „Gintrą“. 

Ekipos treneris R. Daubaris „Santarvei“ sakė: „Šį kartą išskirčiau ryškias komandos lyderes, kurios buvo nesustabdomos atakų smaigalyje, – Medą Kateivaitę ir Melitą Mitkevičiūtę. Melita pelnė net penkiolika įvarčių. Komandos dar laukia du turai: Gargžduose susitiksime su dviem šio miesto komandomis, Klaipėdoje mūsų taip pat laukia dvi aikštės šeimininkių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto