„Triumfas“ užbaigė pirmąjį sezoną

Po pirmojo turo Gargžduose „Triumfo“ mergaitės ir treneris neslėpė geros nuotaikos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Pirmąjį savo sezoną užbaigusios miesto mergaičių futbolo klubo „Triumfas“ sportininkės kartu su tėveliais kaimo turizmo sodyboje aptarė antrojo sezono planus ir pasidžiaugė pasiektais rezultatais.

Antrasis ratas – rudenį

Mažeikių futbolo klubas „Triumfas“, kurio pagrindą sudaro šių metų Lietuvos salės futbolo „Ladygolas“ čempionės, rungtyniavo Lietuvos mergaičių (trylikamečių ir jaunesnių) futbolo septyni prieš septynis čempionate. Varžybos rengiamos dviejose zonose – vyks pavasario ir rudens ratai. Žaidžiama ant dirbtinės vejos.
Mūsų miesto atstovės rungtyniauja Vakarų zonoje. Pirmajame rate Gargžduose mergaitės patyrė pralaimėjimo kartėlį – neatsilaikė prieš Prienų KKSC (rezultatas 1:2), be įvarčių išsiskyrė su Gargždų „Banga“ ir pelnė pergalę prieš Vilkaviškio FK „Šešupė“.
Antrajame ture Kaune mažeikiškės lygiosiomis 3:3 sužaidė su Kauno FM „Tauras“ bei pasiekė pergalę prieš Kauno B. Brazdžionio mokyklos futbolininkes (2:1).
„Antrasis turas prasidės rugsėjo septynioliktąją, kai pas mus į svečius atvyks Kauno komandos. Šiuo metu užimame antrąją vietą, o į finalą iš kiekvienos zonos patenka po tris komandas. Mūsų tikslas aiškus – būti tarp šių trijų“, – sakė mergaičių treneris Ramūnas Daubaris.

Sužaidė pirmąsias rungtynes namuose

Baigėsi ir Lietuvos jaunių sporto žaidynių merginų (penkiolikmečių ir jaunesnių) futbolo varžybų pirmasis ratas. Šiame turnyre mažeikiškės jau žaidžia didįjį futbolą – ant natūralios vejos vyksta du kėliniai po 35 minutes, žaidžiama vienuolika prieš vienuolika.
Pirmajame rate mažeikiškės lygiosiomis 1:1 sužaidė su Gargždų „Banga“ ir rezultatu 3:0 nugalėjo Plungės „Babrungą“ (išvykose) bei namuose priėmė Klaipėdos FM. Pirmose istorinėse mūsų miesto rungtynėse, kai merginų futbolas žaidžiamas didžiojoje aikštėje, po atkaklios kovos pergalę rezultatu 2:1 šventė mažeikiškės. Po pirmojo rato savo pogrupyje Mažeikių komanda užima pirmąją vietą.
„Pirmą kartą merginos žaidė tokioje aplinkoje, tokios pilnos sudėties futbolą, kur jau reikia žinoti ir žaidimo taktiką, kurti nuošales, todėl, aišku, buvo ir jaudulys, tad tuo labiau džiugina pergalė. Ir šiame turnyre, kurio antrasis ratas vyks jau rugpjūčio pabaigoje, planuojame iškovoti pirmąją vietą pogrupyje ir žaisti finale“, – sakė treneris.

Padaryta didžiulė pažanga

Šiuo metu „Triumfo“ klube treniruotes lanko dvidešimt penkios mergaitės, sudarytos jau ne tik penkiolikmečių ir trylikamečių, bet ir dešimtmečių futbolininkių ekipos – treniruotes pradėjo lankyti aštuonios dešimtmetės.
„Pirmojo sezono rezultatais likau patenkintas – merginų, kurios praėjusį rudenį pradėjo lankyti treniruotes, pažanga matoma ir „plika“ akimi. Vien tas faktas, kad trys merginos kviečiamos į šalies penkiolikmečių rinktinės stovyklą, rodo, jog dirbame teisinga linkme. Ta proga prieš atostogas surengėme sezono uždarymo šventę, kurioje pramogavome su tėveliais, aptarėme kito sezono gaires“, – pasakojo treneris.
Anot R. Daubario, tikslai kitam sezonui aiškūs – įkurti merginų futbolo asociaciją „Triumfas“, tapti juridiniu vienetu bei dviejuose anksčiau minėtuose turnyruose patekti į finalinius etapus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto