Trys avarijos – penki nukentėjusieji

Tai, kas liko iš automobilio „Audi 100“ po susidūrimo su kitu automobiliu. Policijos komisariato archyvo nuotr.

Nuo savaitgalio iki trečiadienio Kelių policijos pareigūnai užfiksavo tris svarbesnius įvykius, kuriuose sužaloti žmonės ir apgadinti automobiliai. Paimtas visų vairuotojų kraujas vairuotojų  blaivumui nustatyti.

Trankė tvoras

Sekmadienį apie trečią valandą dienos Užventės kaime, Virvytės gatvėje, vairuodamas automobilį BMW 530, vairuotojo pažymėjimo neturintis devyniolikmetis šiauliškis D. A. nepasirinko saugaus

Pasivažinėjimas Užventės gatvelės tvoromis, automobiliui BMW 530 baigėsi griovyje. Policijos komisariato archyvo nuotr.

greičio, nesuvaldė automobilio ir, nuvažiavęs nuo kelio, trenkėsi į tvorą, versdamasis dar trenkėsi į kito namo tvorą ir į medį.
Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, dviejų namų tvoros, sužalotas medis ir sužeisti keturi žmonės.
Automobilis  priklauso Šiaulių rajone, Kairių seniūnijoje, gyvenančiam piliečiui R. Š.
Įtariama, kad vairuotojas buvo neblaivus. Po gydytojų apžiūros trys sužaloti šiauliškiai ir vairuotojas išleisti gydytis ambulatoriškai.
Įvykis tiriamas.

Paliko svarbiausią įkaltį

Trečiadienį, prieš vidurdienį, sodų bendrijoje „Linelis“ automobilio BMW 520 vairuotojas kelio

Iš įvykio vietos pasišalinęs BMW 520 automobilio vairuotojas pareigūnams palengvino darbą: paliko automobilio valstybinį numerį. Policijos komisariato archyvo nuotr.

vingyje nepasirinko saugaus greičio ir, nuvažiavęs nuo kelio, trenkėsi į sklypą juosiančias tujas. Apie įvykį nepranešęs policijai, iš avarijos vietos jis pasišalino.
Automobilis priklauso Plungės rajono gyventojui J. V. Automobilis ir jį vairavęs mažeikiškis surasti: jį vairavo dvidešimtmetis Pavasario gatvės gyventojas K. D.
Mažeikių policijos komisariato Kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas sakė, kad vairuotoją pareigūnams surasti padėjo įvykio vietoje pamestas automobilio valstybinis numeris.
„Kadangi vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, įtariama, kad jis buvo neblaivus“, – svarstė pareigūnas.

Vairuotojas ligoninėje

Daugiausia nuostolių atnešė trečiadienio vakare kelyje Tryškiai–Degimai–Svirkančiai netoli Kapėnų įvykusi avarija. Svirkantiškis G. V., gimęs 1978 m., vairuodamas automobilį „Audi 100“, priklausantį Svirkančių kaimo gyventojui S. V., kelio vingyje įkalnėje išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Renault Scenic“, priklausančiu kapėniškiui R. Š.

„Renault Scenic“ ne tik buvo sukiužintas, bet ir „užšoko" ant kelio atitvaro. Policijos komisariato archyvo nuotr.

Avarijos metu susižalojo pats automobilio vairuoti teisės neturėjęs „audinės“ vairuotojas. Jis  paguldytas į ligoninę. Smarkiai apgadintos abi transporto priemonės, sulamdyti kelio atitvarai.
Automobilį „Renault Scenic“ vairavęs trisdešimt dvejų metų Telšių rajono gyventojas T. S. po medikų apžiūros išleistas į namus.
Įvykio priežastys ir aplinkybės tiriamos. Paimtas automobilio „Audi“ vairuotojo kraujas blaivumui nustatyti.

6 Atsakymai į “Trys avarijos – penki nukentėjusieji”

 1. In memoria parašė:

  Žmonės, kas jums pasidarė“ Kodėl šitiek pilni pagiežos, neapykantos…juk įvyko didžiulė nelaimė, dar vienas jaunas žmogus paliko mūsų Žemelę, Nurimkim ir susitelkim maldai, užuojauta tėvams.

 2. laurynas parašė:

  Petrai, galėtumėt atsakyt į klausimą? Jei aš gyvenu Tirkšliuose ir iš ten yra kilęs pareigūnas, vadinasi jis bus kaltas jei aš padarysiu avariją? (tikrai juokinga, juokimės kartu)

 3. Dainius parašė:

  Aš palaikau mūsų policijos pareigūnus, jų darbas sulaikyti pažeidėjus ir juos nubausti, o mūsų kaip piliečių pareiga pranešti apie planuojamą nusikaltimą ar įvykusį įvykį. Juk kiekvienas žinome pagalbos numerį, nesidrovėkim juo skambinti. Esu ne vieną kartą pranešęs apie neblaivius vairuotojus ir tuo didžiuojuos. Jie buvo sulaikyti ir nubausti. Taip pat teko ir pačiam padaryti pažeidimą ir atsakyti. Tuo metu pykau ant pareigūno, kuris surašė protokolą, bet dabar žinau, kad buvau kaltas pats. Tad nereikia kitų drabstyti purvais, jei kaltas esi pats. Pareigūnai tiesiog žmonės dirbantys savo darbą, ir tikrai nemanau kad tas darbas labai jau geras. Būkim dėkingi, kad iš vis tokia institucija yra, jei nebūtų pareigūnų, kur kreiptumėmės ištikus nelaimei?

 4. X parašė:

  sveiki mielas Petrai,Jūsų žiniomis minetas policininkas tam kaime senai nebegyvena.Ir jis kiekvienam megstančiam išgerti žmogui iš paskos nevaikščios.Jei jūs esat doras lietuvos pilietis ir matėt kad minetas asmuo sėdasi išgėjęs už vairo,reikejo paskambinti i policija ir pranešti,o ne dabar ieškoi kaltų.Kaip Jūs galite teigti dabar tokius kaltinimus.Matosi kad čia norite įkasti minėtam pareigūnui

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Įdomus mąstymas, kas gali žmogui sutrukdyti sėsti prie vairo? Jei G.V. vairavo transporto priemonę be pažymėjimo, kuo kalti kiti? Tai skaudi avarija, kuri matau paliko skaudžias pasėkmes, tačiau manau kad reikia įrodymų prieš metant kaltinimus kitiems. Petrai, jei žinojote, kad taip buvo, kodėl nesakėte anksčiau? Manau, kad niekas kitas nėra kaltas tik G.V., jis pats pasirinko savo kelią. Kyla klausimas Petrai ar tik Jūs nematėte, kaip G.V. sėdo už vairo? Jei matėte, reikėjo atlikti piliečio pareigą ir pranešti pareigūnams, tada nebūtų juokinga ir nereikėtų ieškoti kaltų. Mano manymu, Petrai, Jūs norite apšmeižti minėtą pareigūną, nes jis kažkokiu būdu Jus nubaudė.

 6. petras parašė:

  siai avarijai galejo sutrugdyti keliu policininkas Vilimas(vardo nezinau) gyv svirkanciuose salia avarijos kaltininko G.V. Mat nekarta yra gelbejes G.V. kuris nekarta yra pakliuves neblaivus prie vairo,negi jis nezinojo kad jis be pazimejimo vazinejasi …. juokinga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto